efines.pl

eFines.pl

Szybki kredyt online

Szybkie kredyty przez internet to propozycje finansowania dopasowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Dla osób, które poszukują źródła dodatkowych pieniędzy, nie ma lepszej opcji niż szybki kredyt online. W ten sposób można otrzymać dodatkowe pieniądze nawet w ten sam dzień po złożeniu wniosku kredytowego.


Pożyczaj tak,
Jak Lubisz

Dlaczego warto zdecydować się na szybką pożyczkę online?

Oto kilka powodów zachęcających do skorzystania z takiej oferty finansowania:

 • ekspresowa wypłata środków na konto nawet w ten sam dzień,
 • minimum formalności do załatwienia,
 • procedury kredytowe załatwiane bez potrzeby wychodzenia z domu.

Zanim zdecydujesz się na konkretną propozycję finansowania, musisz dokładnie przeanalizować wszystkie oferty dostępne na rynku. Tylko w ten sposób będziesz w stanie podjąć właściwą decyzję i wybrać propozycję, która w 100% spełni Twoje oczekiwania. Szybkie kredyty online dostępne w efines.pl to gwarancja bezpieczeństwa transakcji oraz możliwości pozyskania wysokiej kwoty finansowania bez potrzeby wychodzenia z domu.

Oferty kredytów online – kto może skorzystać z takiej formy finansowania?

Propozycje szybkich kredytów online są skierowane głównie do osób, które potrzebują nagłego zastrzyku gotówki i nie mają czasu na zbędne formalności kredytowe. Oczywiście nie oznacza to, że banki nie weryfikują wiarygodności potencjalnych klientów. Aby otrzymać szybki kredyt przez internet, trzeba spełnić podstawowe wymogi, jakie stawiane są przez wybraną instytucję finansową.

O jakich warunkach mowa? Główne czynniki, które determinują możliwość pozyskania szybkiego kredytu online to:

 • ukończone co najmniej 18 lat,
 • pełna zdolność do czynności prawnych,
 • odpowiednio wysoka zdolność kredytowa,
 • brak negatywnych wpisów w BIK i innych rejestrach dłużników,
 • polskie obywatelstwo,
 • stałe miejsce zameldowania,
 • brak zaległości z tytułu innych zobowiązań finansowych.

Wbrew pozorom pozyskanie szybkiego kredytu online wymaga spełnienia kilku warunków. Jeśli instytucja finansowa stwierdzi, że jako klient nie jesteś wiarygodny lub nie masz zdolności kredytowej – prawdopodobnie nie otrzymasz zobowiązania we wnioskowanej kwocie. W takich sytuacjach kredytodawca może ograniczyć całkowitą kwotę przyznanego kredytu lub całkowicie odrzucić wniosek.

Szybkie kredyty online a wymagane dokumenty

W trakcie ubiegania się o szybki kredyt online trzeba nie tylko spełnić podstawowe wymogi banku, ale także dostarczyć szereg niezbędnych dokumentów, które pozwolą na weryfikację wiarygodności klienta, który składa wniosek.

Wymagane dokumenty do szybkiego kredytu online to:

 • zaświadczenie o dochodach na druku podpisanym przez pracodawcę,
 • wyciągi z konta bankowego z ostatnich 3, 6 lub 12 miesięcy,
 • aktualny dokument tożsamości,
 • poprawnie uzupełniony wniosek kredytowy,
 • potwierdzenie o niezaleganiu ze składkami ZUS i i US (dla przedsiębiorców).

Alternatywna opcja weryfikacji to przelew weryfikacyjny na symboliczną kwotę lub analiza wiarygodności klienta przez aplikację Instantor lub Kontomatik. To najczęściej wykorzystywane metody weryfikacji, z których mogą korzystać osoby ubiegające się o szybki kredyt przez internet.

Zaświadczenie o dochodach od pracodawcy jest niezbędne, aby kredytodawca mógł ocenić zdolność kredytową potencjalnego klienta. Na tej podstawie wydawana jest decyzja o przyznaniu finansowania we wnioskowanej kwocie. Opcjonalnie można dostarczyć oświadczenie o dochodach, ale taka forma potwierdzenia wysokości osiąganych dochodów sprawdzi się tylko w przypadku zobowiązań na niższe kwoty.

Jakich informacji potrzebuje kredytodawca do udzielenia szybkiego kredytu online?

Banki komercyjne w Polsce wymagają podania szeregu informacji, aby móc skutecznie ubiegać się o szybki kredyt przez internet. Brak dopełnienia obowiązków informacyjnych może skutkować odrzuceniem wniosku przez instytucję finansową. Jeśli chodzi o dane dotyczące potencjalnego kredytobiorcy, trzeba przedstawić następujące informacje:

 • imię i nazwisko,
 • PESEL,
 • numer dowodu osobistego i seria z datą wydania,
 • adres zameldowania i do korespondencji,
 • wykształcenie,
 • stan cywilny,
 • płeć,
 • nazwisko rodowe,
 • telefon kontaktowy.

Warto też wiedzieć, że banki wymagają wielu innych informacji o kredytobiorcach. Kluczowe dla banku są dane dotyczące dochodów oraz aktualnej sytuacji finansowej potencjalnego klienta. Istotne informacje przekazywane na etapie składania wniosku kredytowego to:

 • wysokość miesięcznych dochodów,
 • źródło dochodów (umowa o pracę, zlecenie, o dzieło, jednoosobowa działalność gospodarcza),
 • stanowisko i okres zatrudnienia,
 • dane zakładu pracy, np. nazwa i NIP,
 • liczba osób w gospodarstwie domowym (w tym liczba osób na utrzymaniu),
 • wysokość dotychczasowych zobowiązań finansowych.

Taki komplet danych przetwarzają analitycy banku, aby finalnie wydać decyzję o przyznaniu szybkiego kredytu online lub odrzuceniu wniosku. Warto dodać, że zaciągnięcie kredytu przez internet to doskonałe rozwiązanie dla osób, które potrzebują ekspresowego wsparcia finansowego w trudnej sytuacji życiowej.

Wystarczy przygotować wszystkie wymagane informacje i dokumenty, poprawnie uzupełnić wniosek i to wszystko. Decyzja kredytowa zostanie wydana nawet w ten sam dzień po złożeniu dokumentów, natomiast wypłata należnych środków to maksymalnie 24 godziny od czasu podpisania umowy szybkiego kredytu online.

Szybki kredyt online z efines.pl – krok po kroku

Decydując się na zaciągnięcie szybkiego kredytu przez internet z pomocą efines.pl nie musisz martwić się o formalności ani stres związany z procesem weryfikacji wniosku. Wystarczy, że przejdziesz kilka kroków, a dodatkowe pieniądze w ramach szybkiego kredytu online znajdą się bezpośrednio na Twoim rachunku bankowym.

 1. Ustal preferowaną kwotę kredytu i okres spłaty.
 2. Wybierz jedną z wielu przedstawionych ofert finansowania.
 3. Uzupełnij wniosek kredytowy i skompletuj wymagane dokumenty.
 4. Prześlij niezbędne informacje do kredytodawcy przez aplikację efines.pl.
 5. Poczekaj na decyzję kredytową.
 6. Po otrzymaniu zgody podpisz umowę i ciesz się z dodatkowych środków na swoim koncie w banku.

Jak widzisz, proces ubiegania się o szybki kredyt online z efines.pl jest wyjątkowo prosty. Nie musisz martwić się praktycznie o nic. W razie potrzeby zawsze możesz skorzystać ze wsparcia eksperta kredytowego i poprosić o pomoc w kontaktach z bankiem.

Dlaczego warto wziąć szybki kredyt online?

Jest naprawdę wiele powodów, dla których warto zdecydować się na szybki kredyt przez internet. Taka forma finansowania jest dedykowana dla osób, które potrzebują szybkiego wsparcia finansowego z minimum formalności i bez potrzeby wychodzenia z domu. Najistotniejsze czynniki, które determinują opłacalność skorzystania z takiej oferty to:

 • oszczędność czasu – nie musisz pojawiać się osobiście w placówce kredytodawcy, a wszelkich formalności dopełnisz online,
 • znacznie mniej formalności w porównaniu do kredytu gotówkowego lub hipotecznego udzielanego stacjonarnie w banku,
 • przejrzystość kosztów – kredytodawca od ręki przedstawia wszelkie koszty związane z przyznaniem kredytu online,
 • szybka wypłata środków na konto bankowe – po podpisaniu umowy kredytowej możesz spodziewać się pieniędzy na koncie nawet w ten sam dzień.

Zawsze wtedy, kiedy liczy się szybkie załatwienie sprawy i minimum stresu w kontaktach z kredytodawcą, warto skorzystać z funkcjonalnej aplikacji efines.pl i zaciągnąć szybką pożyczkę online lub inną formę finansowania dostępną z uproszczonymi procedurami weryfikacji klienta.

Szybki kredyt online – FAQ

Co wpływa na koszty szybkiego kredytu online?

Wysokość kosztów związanych z zaciągnięciem szybkiego kredytu przez internet jest uzależniona od kilku parametrów: przyznana kwota finansowania, okres spłaty, RRSO, oprocentowanie bazowe, prowizja banku, koszty ubezpieczeń. Przed podpisaniem umowy warto przeanalizować warunki finansowania i ocenić czy całkowita kwota do spłaty jest akceptowalna dla domowego budżetu.

Czy mogę wziąć kredyt online, jeśli jestem dłużnikiem?

Nie ma żadnych przeciwwskazań, aby wziąć szybki kredyt online jako dłużnik. Istotne jest to, aby wykazywać odpowiednio wysoką zdolność kredytową i nie mieć opóźnień w spłacie dotychczasowych zobowiązań. Negatywne wpisy w BIK mogą spowodować, że kredytodawca odmówi udzielenia finansowania.

Na jakie warunki finansowania można liczyć w ramach szybkiego kredytu online?

Oferty szybkich kredytów przez internet opiewają najczęściej na kwoty do 255 550 złotych (zgodnie z Ustawą Prawo bankowe) z okresem spłaty do 120 miesięcy. Ostateczna propozycja finansowania jest uzależniona od indywidualnych ustaleń banku, który udziela szybkich kredytów przez internet.

Jak zmniejszyć wysokość miesięcznej raty dla szybkiego kredytu online?

Zredukowanie wysokości miesięcznej raty kredytu online jest możliwe poprzez wydłużenie okresu spłaty zobowiązania. Trzeba jednak mieć na uwadze, że im dłużej spłacany będzie kredyt, tym większe będą odsetki do spłaty całkowitej – mimo zmniejszonej wysokości miesięcznego zobowiązania.

Ile trzeba czekać na szybki kredyt online?

Czas oczekiwania na przyznanie szybkiego kredytu przez internet to średnio jeden dzień roboczy. Instytucje finansowe weryfikują wniosek i dokumenty przesłane przez potencjalnego klienta i wydają decyzję o przyznaniu lub odrzuceniu wniosku – często nawet w ten sam dzień.

Czy do szybkiego kredytu przez internet potrzebuję stałego źródła dochodu?

Niestety tak. Aby otrzymać szybki kredyt online, potrzebna jest wysoka zdolność kredytowa oraz stabilne źródło dochodu i zatrudnienia. Warto jednak dodać, że w trakcie ubiegania się o szybkie kredyty online można zwiększyć swoje szanse na pozytywną decyzję kredytową w wyniku pobierania świadczenia 500+, alimentów lub innych świadczeń społecznych, które są wypłacane regularnie co miesiąc.