efines.pl

eFines.pl

Sprawdź pozostałe:

Smartney w efines.pl oferta pożyczki
Pożyczka provident w efines.pl
Raiffeisen Digital bank kredyt gotówkowy w efines.pl
Aasa pożyczka 5000 zł w efines.pl
lendup w efines.pl szybka pożyczka
Axicard w efines.pl
Ikano Bank kredyt w efines.pl
Bocian Pożyczki w efines.pl oferta

Firma SuperGrosz udziela w Polsce pożyczek ratalnych na kwotę nawet do 20 tys. złotych z minimum formalności oraz długim okresem spłaty – nawet do 50 rat. Decydując się na taką formę finansowania, warto skorzystać z funkcjonalnej aplikacji efines.pl, aby proces ubiegania się o pożyczkę przebiegał jeszcze sprawniej!

Pożyczka ratalna w SuperGrosz – co warto wiedzieć o aktualnej ofercie?

Pożyczka na raty przez internet w SuperGrosz to świetna opcja finansowania dostępna zarówno dla nowych, jak i stałych klientów. Warto jednak wiedzieć, że jako nowy pożyczkobiorca możesz otrzymać kwotę maksymalnie do 12,5 tys. złotych. Oto najważniejsze informacje dotyczące tej oferty:

 • kwota pożyczki do 20 tys. złotych dla stałych klientów,
 • okres spłaty pd 4 do 50 miesięcy,
 • wiele usług dodatkowych dostępnych w pakiecie, np. pomoc medyczna przez telefon, badania laboratoryjne,
 • przejrzyste warunki finansowania,
 • szybka wypłata gotówki bezpośrednio na rachunek bankowy,
 • minimum formalności do załatwienia na etapie wnioskowania przez aplikację efines.pl lub na stronie pożyczkodawcy.

Kto może ubiegać się o pożyczkę w SuperGrosz?

Pożyczka online przez aplikację efines.pl jest dostępna dla każdego, kto spełnia podstawowe warunki przyznania finansowania w tej instytucji. Najważniejsze wymogi, to:

 • wiek pożyczkobiorcy od 21 do 80 lat,
 • polskie obywatelstwo,
 • ważny dowód tożsamości,
 • własny numer telefonu, rachunek bankowy i adres e-mail,
 • stałe miejsce zameldowania na terenie RP.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę w SuperGrosz przez aplikację efines.pl?

Procedura ubiegania się o pożyczkę w SuperGrosz bardzo prosta. Wystarczy, że wejdziesz na stronę aplikacji efines.pl, a następnie określisz parametry pożyczki, które Cię interesują. Oto kilka kroków, które są niezbędne, aby otrzymać pożyczkę online z wypłatą na konto bankowe w SuperGrosz:

 1. Przygotuj aktualny dowód tożsamości i informacje o zatrudnieniu/dochodach.
 2. Wybierz preferowaną kwotę pożyczki i okres spłaty.
 3. Uzupełnij wniosek pożyczkowy, podając swoje dane osobowe, teleadresowe oraz wysokość dochodów. Na tym etapie możesz też poprosić o pomoc eksperta kredytowego przez aplikację efines.pl, który zajmie się dopełnieniem wszelkich formalności.
 4. Poczekaj na decyzję o przyznaniu pożyczki i podpisz umowę.

Pożyczkę do 20 tys. złotych przez internet w SuperGrosz możesz dostać w naprawdę ekspresowym tempie, korzystając z aplikacji efines.pl. Wystarczy, że zalogujesz się na konto przez przeglądarkę www lub pobierzesz aplikację na urządzenie mobilne z systemem Android lub iOS.

Jak SuperGrosz weryfikuje swoich potencjalnych klientów?

Instytucja pozabankowa SuperGrosz nie sprawdza dokładnie sytuacji finansowej swoich potencjalnych klientów. Co to oznacza? Otóż firma akceptuje wszystkie możliwe źródła dochodu, łącznie ze świadczeniami alimentacyjnymi, emeryturą i rentą. Dzięki temu znacznie większa liczba pożyczkobiorców jest w stanie wykazać wysoką zdolność kredytową i pozyskać wsparcie finansowe.

Na etapie ubiegania się o pożyczkę w SuperGrosz wymagane jest tylko podanie orientacyjnej wartości miesięcznych dochodów gospodarstwa domowego, rodzaju posiadanej umowy oraz numeru konta bankowego, na które zostaną przelane środki po udzieleniu pożyczki. Warto też dodać, że SuperGrosz sprawdza swoich klientów w bazach dłużników:

 • BIG,
 • BIK,
 • ERIF,
 • KRD,
 • PWIP,
 • i innych.

Pożyczka w SuperGrosz – co mówią klienci?

Firma SuperGrosz działa na polskim rynku finansowym już od wielu lat, co przekłada się na wiele pozytywnych opinii pochodzących od pożyczkobiorców. Opinie zadowolonych klientów to dobre źródło informacji dla osób, które dopiero chcą zdecydować się na podpisanie umowy pożyczki w tej firmie.

FAQ

Na jaką kwotę można otrzymać pożyczkę w SuperGrosz?

Oferta SuperGrosz daje możliwość pozyskania dodatkowej gotówki na dowolnie wybrany cel w kwocie od 1000 do 20 tys. złotych, choć dla nowych klientów maksymalna kwota jest ograniczona do 12,5 tys. złotych.
Czy do wnioskowania o pożyczkę w SuperGrosz potrzebne są jakiekolwiek dokumenty?

Decydując się na złożenie wniosku przez internet lub aplikację efines.pl, nie trzeba dostarczać żadnych dodatkowych dokumentów do wglądu firmy pożyczkowej. Wystarczy ważny dokument tożsamości, numer telefonu oraz własne konto bankowe.

Czy dłużnik może ubiegać się o pożyczkę do 20 tys. złotych w SuperGrosz?

Jako dłużnik możesz ubiegać się o pozyskanie pożyczki w SuperGrosz, ale tylko pod warunkiem, że aktualne zobowiązania spłacasz terminowo w pełnej kwocie i nie masz na swoim koncie negatywnych wpisów w BIK.

Ile trzeba czekać na weryfikację wniosku złożonego do SuperGrosz?

Ta firma pożyczkowa udziela ekspresowych pożyczek online. To oznacza, że procedura weryfikacji złożonego wniosku pożyczkowego najczęściej nie trwa dłużej niż kilkanaście minut. To szansa na szybkie pozyskanie dodatkowych środków dla osób, które chwilowo znajdują się w trudnej sytuacji i potrzebują ekspresowego zastrzyku gotówki na konto.

Czy w SuperGrosz wymagane są dokumenty dochodowe lub wyciągi z konta?

Analitycy SuperGrosz nie sprawdzają dokumentów dochodowych swoich klientów. To oznacza, że Twój pracodawca nie musi wiedzieć o tym, że planujesz zaciągnąć pożyczkę w instytucji pozabankowej. 

Czy dłużnicy mogą wziąć pożyczkę online w SuperGrosz?

Nie ma żadnych przeciwwskazań, aby osoba będąca dłużnikiem zaciągnęła pożyczkę w firmie SuperGrosz. Warunkiem jest jednak dotychczasowa terminowa spłata zobowiązań, czyli brak negatywnych wpisów w historii kredytowej. W przeciwnym razie SuperGrosz może odmówić udzielenia finansowania, szczególnie jeśli po indywidualnej ocenie wiarygodności klienta okaże się, że ten ma poważne problemy z zadłużeniami.

Wady i zalety pożyczki do 15 tys. złotych w SuperGrosz

Zalety

 • możliwość wnioskowania całkowicie przez internet – z użyciem aplikacji efines.pl i pomocą wykwalifikowanego eksperta,
 • szybka wypłata środków na rachunek bankowy,
 • w pełni zautomatyzowany proces ubiegania się o pożyczkę,
 • brak konieczności przedstawienia zaświadczeń o dochodach,
 • przejrzyste warunki finansowania.

Wady

 • konieczność weryfikacji pożyczkobiorcy w bazach dłużników: BIK, BIG, ERIF, KRD,
 • oferta skierowana tylko dla osób powyżej 21. roku życia.