efines.pl

eFines.pl
Show Sidebar
| |

Sezon zimowy za pasem – weź pożyczkę online i zamów nowe opony!

 

opona auta w śniegu

Zbliżająca się co roku zima najczęściej generuje sporo problemów dla kierowców samochodów. Wydatki związane z wymianą ogumienia i wyważeniem kół to nie wszystko. Problem jest większy, kiedy okazuje się, że opony w samochodzie są już zużyte i trzeba wymienić je na nowe. W takiej sytuacji musisz liczyć się z wydatkiem nawet kilku tysięcy złotych za komplet ogumienia do swojego pojazdu. Skąd wziąć na to pieniądze do ręki? Możesz skorzystać z ofert pożyczek online w efines.pl! Zobacz, jak to działa.

Wymiana ogumienia samochodowego – ile to kosztuje?

Tak naprawdę na całkowite koszty wymiany opon w samochodzie składa się wiele czynników. Marka, model i typ pojazdu to jeden z kluczowych wyznaczników tego, ile będą finalnie kosztować nowe opony. W przypadku aut osobowych ceny za komplet nowych opon zimowych mogą oscylować w granicy od 1000 do 3000 złotych. Jeśli masz auto stricte terenowe – wtedy licz się z większym wydatkiem sięgającym blisko do 10 tysięcy złotych. 

Jak poradzić sobie z tak dużymi kosztami i jednocześnie nie obciążyć nadmiernie domowego budżetu? To proste. Wystarczy, że skorzystasz ze sprawdzonych ofert pożyczek online w efines.pl. Cały proces wnioskowania nie zajmie Ci więcej niż kilkanaście minut, a dodatkowe pieniądze otrzymasz nawet w ten sam dzień po podpisaniu umowy.

Na całkowite koszty zakupu nowych opon do auta wpływa kilka czynników:

 • wielkość felgi – im są większe, tym droższe będą nowe opony zimowe,
 • szerokość koła – tutaj zasada jest podobna, im szersze ogumienie, tym droższe,
 • renoma producenta i klasa bezpieczeństwa opony,
 • wskaźnik hałasu – jeśli zależy Ci na cichej i komfortowej jeździe, opony będą nieco droższe,
 • dodatkowe wzmocnienia,
 • rodzaj bieżnika,
 • typ gumy wykorzystanej do produkcji opony.

Na podstawie tych parametrów ustalane są dokładne ceny ogumienia samochodowego. Niemniej jednak praktycznie zawsze musisz liczyć się z wydatkiem do kilku tysięcy złotych za nowe opony zimowe wraz z ich wymianą w profesjonalnym zakładzie wulkanizacyjnym.

Pożyczka online na nowe opony – rozsądne rozwiązanie, które się opłaca!

Pokrycie 100% kosztów wymiany ogumienia zimowego w samochodzie nie zawsze jest możliwe z domowego budżetu. Kwoty rzędu kilku tysięcy złotych to spory wydatek, dlatego warto pomyśleć o dostępnych rozwiązaniach, które umożliwią zakup nowych opon bez obciążenia domowych finansów.

Oprócz pożyczek online możesz skorzystać też z oferty płatności ratalnych efines.pl – raty tu i teraz! To korzystne rozwiązanie, szczególnie jeśli zamawiasz ogumienie u partnera współpracującego z efines.pl. W ten sposób jako klient płacisz tylko miesięczną ratę zobowiązania, otrzymujesz nowe opony do auta, a sprzedawca od ręki dostanie całą należną kwotę.

Zanim zdecydujesz się na podpisanie umowy pożyczki online lub na raty, koniecznie przeanalizuj dostępne oferty. Najkorzystniejszą opcję wybierzesz dopiero po weryfikacji kilku parametrów:

 • RRSO,
 • oprocentowanie nominalne,
 • prowizja pożyczkodawcy,
 • całkowite koszty odsetkowe,
 • dostępna kwota kapitału,
 • okres spłaty,
 • koszty ubezpieczenia (opcjonalnie).

Nawet jeśli nie masz doświadczenia w finansach, weryfikacja ofert pożyczek przez internet jest naprawdę prosta. Wystarczy, że przeanalizujesz wartość odsetek do spłaty. To podstawowa informacja determinująca opłacalność podpisania umowy.

Korzystając z aplikacji efines.pl możesz też skorzystać z pomocy eksperta kredytowego. Dzięki temu o wiele szybciej wybierzesz atrakcyjną formę finansowania, dzięki której pokryjesz do 100% kosztów zakupu nowych opon zimowych do swojego auta.

Nowe opony na zimę – duży, ale konieczny wydatek

Na co dzień podróżujesz samochodem osobowym? Na pewno wiesz, że ogumienie dopasowane do aury panującej na zewnątrz to podstawa bezpieczeństwa. Pod żadnym pozorem nie ryzykuj jazdą na letnich oponach w czasie, kiedy na zewnątrz jest mnóstwo śniegu i ujemne temperatury.

Jeśli zorientowałeś się tuż przed rozpoczęciem sezonu zimowego, że Twoje opony nie nadają się już do dalszej jazdy, musisz działać szybko. Sporym ograniczeniem w zakupie nowego ogumienia są koszty, które standardowo sięgają do kilku tysięcy złotych. Środki niezbędne na ten cel zdobędziesz w ramach pozabankowej pożyczki online, np. w efines.pl. To proste, bezpieczne i wygodne rozwiązanie, które pozwoli Ci sfinansować do 100% kosztów zakupu nowego ogumienia.