efines.pl

eFines.pl

Szybko

decyzja nawet w 5 minut

Wygodnie

100% online, bez konieczności wychodzenia z domu

Na co tylko chcesz

Rozłóż na raty zakup dowolnego produktu lub usługi


Pożyczaj tak,
Jak Lubisz

Jak to działa?

Wykonaj 4 proste kroki:

Wybierz kwotę pożyczki oraz liczbę rat i sprawdź dopasowane oferty

Wybierz usługodawcę oraz opisz produkt, który planujesz zakupić

Uzupełnij dane w krótkim formularzu, potwierdź swoją tożsamość i wyślij wniosek

Po otrzymaniu decyzji pozytywnej środki zostaną przelane na konto usługodawcy a Ty otrzymasz wybrany produkt

Dlaczego warto korzystać z efines raty tu i teraz

Efines raty tu i teraz - dlaczego warto

Decydując się na zakupy w sklepie stacjonarnym, nie musisz opuszczać lokalu, aby pozyskać dodatkowe pieniądze na finalizację transakcji. Możesz wygodnie złożyć wniosek na swoim telefonie komórkowym, skanując kod QR sklepu na stronie efines. Krótki czas na wydanie decyzji o przyznaniu finansowania to kluczowy atut tego programu.

Co można kupić w ramach efines raty tu i teraz

Sklepy korzystające z programu „Raty tu i teraz” od efines mogą proponować swoim klientom zakup praktycznie wszystkiego z opcją płatności w wygodnych ratach. Jako klient takiego marketu możesz zdecydować się na zakup:
sprzętu sportowego,
RTV i AGD,
elektroniki użytkowej,
komputera,
i wielu innych towarów…

Panel Klienta – miej wszystko pod kontrolą

efines raty tu i teraz stworzyliśmy w taki sposób, aby zapewnić Ci maksymalną wygodę podczas użytkowania. W Panelu Klienta bądź w aplikacji z łatwością sprawdzisz status bieżącego wniosku, zajrzysz do historii lub poprawisz swoje dane. 

Pożyczaj
szybko i wygodnie,

gdziekolwiek jesteś!

O efines raty tu i teraz

Zakupy na raty to coraz chętniej wybierana forma finalizacji transakcji zakupowych w sklepach. Takie rozwiązanie umożliwia zakup towarów lub usług, na które konsumenci nie byliby w stanie sobie pozwolić na co dzień. Planujesz zakupy ratalne w sklepie RTV i AGD? A może chcesz rozłożyć na raty płatność za nowy rower? Wystarczy, że wybierzesz sklep, gdzie są dostępne „Raty tu i teraz” od efines.

Na czym polega płatność ratalna za zakupy?

Płatności ratalne umożliwiają ekspresowy zakup dowolnie wybranych przedmiotów bez konieczności posiadania od ręki gotówki w żądanej kwocie. W ramach podpisania umowy pożyczki na raty można liczyć na dogodny harmonogram spłaty zobowiązania. Możesz korzystać, jak tylko chcesz – na swoim smartfonie, tablecie lub dowolnym urządzeniu z przeglądarką internetową. Załóż konto i miej dostęp do dodatkowej gotówki zawsze pod ręką!
Tuż po dopełnieniu formalności w ramach programu „Raty tu i teraz” sprzedawca natychmiastowo otrzyma należne pieniądze, Ty zabierzesz zakupiony towar, a następnie będziesz wygodnie spłacać zobowiązanie w miesięcznych ratach.