wybierz kwotę i okres spłaty

uzupełnij wniosek kredytowy na Twoje zakupy

zaczekaj na decyzję banku i ciesz się zakupami rozłożonymi na wygodne raty!


efines.pl – Raty tu
i teraz!

* Dla kredytu celowego, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, zawartego na 12 miesięcy, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 17.07.2023 r. są następujące: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 23,71 %; kwota zamówienia 2900 zł; stała stopa oprocentowania kredytu 19 %; całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 2900 zł; całkowita kwota do zapłaty 3248,10 zł; całkowity koszt kredytu 348,10 zł (w tym prowizja 37,12 zł, odsetki 310,98 zł); czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy; wysokość 11 równych rat miesięcznych 270,67 zł, wysokość ostatniej 12 raty korygującej 270,73 zł. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Fines S.A. występujący w roli pośrednika kredytowego Santander Consumer Bank S.A., udostępnia swoim klientom możliwość wnioskowania o kredyt celowy oferowany przez Santander Consumer Bank S.A.

Jak to działa?

Wykonaj 4 proste kroki:

Wybierz kwotę pożyczki oraz liczbę rat według Twoich preferencji

Wybierz usługodawcę, u którego chcesz dokonać zakupu i opisz produkt bądź usługę którą chcesz rozłożyć na raty

Uzupełnij swoje dane w krótkim formularzu, potwierdź swoją tożsamość i wyślij wniosek

Po otrzymaniu decyzji pozytywnej, środki zostaną przelane bezpośrednio na rachunek usługodawcy, a Ty będziesz cieszyć się swoim wybranym produktem!

Dlaczego warto korzystać z efines.pl raty tu i teraz

Ciesz się zakupami mimo braku gotówki!
efines.pl – raty tu i teraz pozwalają rozłożyć na raty Twoje dowolne zakupy w każdym z naszych punktów partnerskich. Możesz wygodnie złożyć wniosek na swoim telefonie komórkowym, skanując kod QR usługodawcy. Krótki czas na wydanie decyzji o przyznaniu finansowania to kluczowy atut efines.pl
Całkowicie online, bez zbędnych formalności!

Wniosek o kredyt ratalny składasz podczas robienia zakupów, przy pomocy Twojego smartphona bez zbędnych formalności czy wizyty w banku. Będąc w sklepie lub punkcie usługowym, możesz zawnioskować o kredyt ratalny na Twoje zakupy i od razu za nie zapłacić

Wygodnie, pod kontrolą, gdziekolwiek jesteś!

efines.pl – raty tu i teraz stworzyliśmy w taki sposób, aby zapewnić Ci maksymalną wygodę podczas użytkowania. W Panelu Klienta bądź w aplikacji z łatwością sprawdzisz status bieżącego wniosku, zajrzysz do historii lub poprawisz swoje dane

Pożyczaj
szybko i wygodnie,

gdziekolwiek jesteś!

O efines.pl raty tu i teraz


Zakupy na raty to coraz chętniej wybierana forma finalizacji transakcji zakupowych w sklepach. Takie rozwiązanie umożliwia zakup towarów lub usług, na które konsumenci nie byliby w stanie sobie pozwolić na co dzień. Planujesz większe zakupy? A może chcesz rozłożyć na raty płatność za wybraną usługę? Wystarczy, że wybierzesz usługodawcę, gdzie jest dostępne finansowanie w ramach efines.pl – raty tu i teraz.

efines.pl – raty tu i teraz umożliwia ekspresowy zakup dowolnie wybranych towarów bądź usług bez konieczności posiadania gotówki w żądanej kwocie. W ramach podpisania umowy pożyczki na raty można liczyć na dogodny harmonogram spłaty zobowiązania. Możesz korzystać, jak tylko chcesz – na swoim smartfonie, tablecie lub dowolnym urządzeniu z przeglądarką internetową. Załóż konto i miej dostęp do dodatkowej gotówki zawsze pod ręką!
Po dopełnieniu formalności w ramach efines.pl – raty tu i teraz sprzedawca natychmiastowo otrzyma należne pieniądze a Ty odbierzesz zakupiony towar.

Dane kontaktowe
kontakt@efines.pl

Kontakt do Inspektora
Ochrony Danych Osobowych
iodo@efines.pl

Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot, występujący w roli pośrednika kredytowego, informuje swoich Klientów o możliwości skorzystania z kredytu celowego oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A i udostępnia swoim klientom możliwość wnioskowania o kredyt celowy Santander Consumer Bank S.A.
Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o przyznaniu i warunkach kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Bank. Szczegóły na www.santanderconsumer.pl