efines.pl

eFines.pl

Sprawdź pozostałe:

Smartney w efines.pl oferta pożyczki
Pożyczka provident w efines.pl
SuperGrosz w efines.pl
Aasa pożyczka 5000 zł w efines.pl
lendup w efines.pl szybka pożyczka
Miloan pożyczka w efines.pl chwilówka
Axicard w efines.pl
Ikano Bank kredyt w efines.pl
Bocian Pożyczki w efines.pl oferta

 

Kredyt gotówkowy w Raiffeisen Digital Bank to naprawdę ciekawa opcja finansowania dla osób, które potrzebują pieniędzy na dowolnie wybrany cel. Dzięki aplikacji efines.pl możesz złożyć wniosek kredytowy wyjątkowo szybko – skutkuje to możliwością otrzymania pozytywnej decyzji nawet w jeden dzień. Sprawdź aktualną ofertę, skontaktuj się ze swoim ekspertem i złóż wniosek o przyznanie kredytu już dziś.

Kredyt gotówkowy w Raiffeisen Bank – kluczowe informacje

 • kwota kredytu aż do 150 tys. złotych,
 • okres finansowania do 120 miesięcy,
 • brak prowizji i ukrytych opłat,
 • szybka decyzja o przyznaniu kredytu,
 • proste procedury wnioskowania – 100% online przez aplikację efines.pl,
 • stałe oprocentowanie przez cały czas trwania umowy kredytowej.

Kto może dostać kredyt gotówkowy w Raiffeisen Bank?

Jeśli chodzi o warunki finansowania w ramach oferty kredytu gotówkowego w Raiffeisen Digital Bank, warto wiedzieć, jakie są dokładne kryteria przyznawania pozytywnej decyzji kredytowej. Najistotniejsze wymogi stawiane przed kredytobiorcami, to:

 • regularne dochody na podstawie stałej umowy: o pracę, zlecenie o dzieło lub z racji otrzymywanej emerytury/renty,
 • posiadanie rachunku bankowego,
 • aktualny dowód tożsamości.

Po spełnieniu powyższych warunków, możesz ubiegać się o kredyt w kwocie nawet do 150 tys. złotych. Warto też zaznaczyć, że Raiffeisen Digital Bank akceptuje wiele innych źródeł dochodu, które mogą przełożyć się na wysokość zdolności kredytowej klienta. Ciekawostką jest fakt, iż potencjalny kredytobiorca może wykazać w ramach swoich dochodów świadczenia socjalne, program 500+, a nawet alimenty. To sprawia, że szanse na duży kredyt gotówkowy, są naprawdę wysokie.

Wnioskowanie o kredyt w Raiffeisen Digital Bank

Chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób wygląda procedura ubiegania się o kredyt gotówkowy w Raiffeisen Digital Bank? To dość proste! Wystarczy, że:

 1. Pobierzesz aplikację mobilną eFines lub wejdziesz na efines.pl.
 2. Założysz nowe konto klienta lub zalogujesz się na już istniejące.
 3. Wybierzesz ofertę Raiffeisen Digital Bank i złożysz wniosek kredytowy – samodzielnie lub za pośrednictwem eksperta kredytowego Fines.
 4. Po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej podpisz umowę i ciesz się dodatkową gotówką na koncie.

Wszelkie formalności związane z kredytem gotówkowym w Raiffeisen Digital Bank załatwisz online, a więc nie musisz wychodzić z domu, by podpisać umowę na nawet do 150 tys. złotych dodatkowych środków. Co ciekawe, jednorazowa rejestracja w aplikacji efines.pl zapamięta Twoje dane osobowe, dzięki czemu ubieganie się o kolejne kredyty lub pożyczki w przyszłości będzie znacznie szybsze i łatwiejsze.

Alternatywnie możesz też pobrać dedykowaną aplikację ze strony Raiffeisen Digital Banku, aczkolwiek zachęcamy do skorzystania z funkcjonalnego systemu eFines.pl, który oprócz możliwości wnioskowania online pozwala na kontakt z ekspertem kredytowym, który może wykonać wszystkie formalności w Twoim imieniu. Dzięki tej funkcji aplikacji nie temu nie musisz martwić się praktycznie o nic – tylko podpisać umowę kredytu gotówkowego w Raiffeisen Digital Bank i korzystać z dodatkowych pieniędzy.

Jaki rodzaj umowy jest akceptowany przez Raiffeisen Digital Bank?

W trakcie ubiegania się o kredyt w instytucji Raiffeisen Digital Bank weryfikowane są nie tylko dochody potencjalnego kredytobiorcy, ale także ich źródło. W tym przypadku akceptowalne są dochody uzyskiwane w ramach:

 • umowy o pracę na czas nieokreślony i określony,
 • umowy zlecenie,
 • umowy o dzieło.

Co ciekawe, Raiffeisen Digital Bank akceptuje dochody otrzymywane w ramach świadczeń socjalnych, renty, alimentów, 500+, a także innych form pomocy. To przekłada się na wysoką zdolność kredytową osób, które chcą ubiegać się o kredyt nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Kredyt w Raiffeisen Digital Banku a koszty – co warto wiedzieć?

Decydując się na kredyt gotówkowy w Raiffeisen Digital Bank, warto wiedzieć, jak obliczyć całkowite koszty finansowania. Można w tym celu skontaktować się z ekspertem efines i poprosić o przedstawienie oferty wraz ze wskazaniem na całkowite koszty finansowania. 

Alternatywnie każdy może obliczyć odsetki i miesięczną ratę na własną rękę. W tym celu trzeba pozyskać od instytucji finansowej takie informacje, jak: całkowita kwota kredytu, okres spłaty, RRSO, oprocentowanie bazowe i wartość prowizji. Takie dane będą wystarczające do oceny całkowitych kosztów finansowania w Raiffeisen Digital Banku.

FAQ

Jak długo trzeba czekać na decyzję kredytową w Raiffeisen Bank?

Decydując się na finansowanie w ramach kredytu gotówkowego w Raiffeisen Digital Bank, możesz otrzymać decyzję kredytową nawet w ciągu 15 minut od czasu złożenia kompletnego i poprawnie uzupełnionego wniosku.

Ile kosztuje kredyt gotówkowy w Raiffeisen Bank?

Całkowite koszty kredytu gotówkowego w Raiffeisen Digital Bank zależą przede wszystkim od ostatecznej kwoty przyznanego finansowania, a także okresu spłaty. Im dłużej będziesz spłacać kredyt, tym wyższe będą koszty i na odwrót. Te uzależnione są także od RRSO. Prowizja za udzielenie kredytu wynosi 0%, a więc pod tym względem nie generuje żadnych dodatkowych kosztów.

Jaki może być cel finansowania w ramach kredytu gotówkowego?

W ramach kredytu gotówkowego do 150 tys. złotych w Raiffeisen Digital Banku możesz otrzymać pieniądze na dowolnie wybrany cel. Oznacza to, że całą kwotę finansowania przeznaczysz na remont auta, mieszkania, wakacje lub jakikolwiek inny, dowolnie wybrany cel.

Jak długo Raiffeisen Digital Bank weryfikuje kredytobiorców?

Po złożeniu dokumentów i wniosku do Raiffeisen Digital Banku następuje weryfikacja tożsamości i dostarczonych informacji wraz z dokumentacją. Najczęściej procedury nie trwają dłużej niż 15 minut, choć to zależy od stopnia skomplikowania sytuacji dochodowej potencjalnego klienta. Kredyt w Raiffeisen Digital Bank to szansa na szybkie pozyskanie dodatkowych środków z wypłatą pieniędzy bezpośrednio na konto bankowe.

Jakie są dodatkowe koszty ubiegania się o kredyt w Raiffeisen Digital Banku?

Instytucja Raiffeisen Digital Bank jasno przedstawia całkowite koszty finansowania wraz z opłatami prowizyjnymi. W tym przypadku kredytobiorcy muszą liczyć się z dodatkową opłatą za wydanie zaświadczenia, podpisaniem aneksu do umowy kredytowej oraz za restrukturyzację kredytu na specjalny wniosek. Prowizja administracyjna w Raiffeisen Digital Bank wynosi równo 50 złotych.

W jaki sposób Raiffeisen Digital Bank liczy zdolność kredytową klienta?

Liczenie zdolności kredytowej przez tę instytucję odbywa się na standardowych zasadach stosowanych przez banki komercyjne w Polsce. Wyznacznikiem zdolności kredytowej jest wysokość miesięcznych i akceptowalnych przez instytucje dochodów wnioskodawcy w zestawieniu z obciążeniami finansowymi gospodarstwa domowego. Inne czynniki wpływające na wartość zdolności kredytowej liczonej przez Raiffeisen Digital Bank ma: wiek, status społeczny, liczba dzieci na utrzymaniu, staż pracy oraz historia kredytowa w BIK.

Kredyt gotówkowy do 150 tys. złotych w Raiffeisen Bank – wady i zalety

Zalety

 • wysoka kwota finansowania,
 • długi okres spłaty,
 • przejrzyste warunki odnoszące się do całkowitej kwoty kredytu do spłacenia,
 • minimum formalności,
 • szybki proces weryfikacji wniosku kredytowego.

Wady

 • wysokie opłaty dodatkowe wynikające z podpisania aneksów lub wydawania zaświadczeń,
 • ograniczona lista banków do weryfikacji sytuacji finansowej kredytobiorcy,
 • konieczność posiadania stałego źródła dochodu.