efines.pl

eFines.pl

Pytania i odpowiedzi

Działanie aplikacji
Wnioskowanie o kredyty i pożyczki
Inne
pytania

Działanie aplikacji

efines.pl to aplikacja, która powstała w odpowiedzi na potrzeby finansowe naszych klientów.

W jednym miejscu znajdziesz wiele ofert pożyczek od zaufanych firm i banków. Składanie wniosku przebiega w szybki i wygodny sposób, bez potrzeby wychodzenia z domu. Dzięki 18-letniemu doświadczeniu na rynku pośrednictwa finansowego gwarantujemy najwyższą jakość usług i bezpieczeństwo podczas zawierania umów z instytucjami finansowymi. Współpracujemy jedynie z pewnymi partnerami.

Aby otrzymać pożyczkę lub kredyt, musisz mieć pełną zdolność do czynności prawnych, czyli mieć ukończone 18 lat. Z tego powodu naszą aplikację udostępniamy osobom pełnoletnim.

Aplikacja efines.pl działa na telefonach z oprogramowaniem iOS, Android, tabletach, a także komputerach w dowolnej przeglądarce internetowej.

1. Pobierz aplikację na telefon lub tablet

– Android – przejdź do Google Play

– iOS – przejdź do App Store

2. Skorzystaj na dowolnym urządzeniu z przeglądarką internetową – przejdź na stronę www.efines.pl.

Tak, wszystkie podawane przez Ciebie informacje są zabezpieczone od strony technicznej i organizacyjnej.

Aby się zarejestrować, podaj swój adres e-mail, numer telefonu oraz ustal hasło. Potwierdzenie Twoich danych odbywa się poprzez weryfikację adresu e-mail oraz wprowadzenie jednorazowego kodu weryfikacyjnego, który otrzymasz SMS-em na podany przez Ciebie numer telefonu. Możesz dokonać tego od razu bądź później podczas wypełniania wniosku.

Aby zalogować się do panelu klienta wystarczy, że klikniesz przycisk zaloguj w prawym górnym rogu efines.pl, a następnie wpiszesz swoje hasło i adres e-mail, które zostało podane przy rejestracji.

W każdej chwili będziesz mieć możliwość kontaktu ze swoim ekspertem finansowym, który odpowie Twoje pytania i pomoże dokonać wyboru pożyczki. Możesz również umówić się na spotkanie w biurze kredytowym i skorzystać z bogatej oferty kredytów i pożyczek.

Aby otrzymać ofertę kredytu lub pożyczki, wypełnij wniosek w aplikacji efines.pl. Poprosimy Cię o uzupełnienie wszystkich wymaganych danych oraz udzielenie odpowiednich zgód. Następnie otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożenia wniosku od wybranego przez Ciebie wcześniej pożyczkodawcy. Jeśli pomyślnie przejdziesz ocenę zdolności kredytowej, w Twoim profilu pojawi się oferta pożyczki. Aplikacja umożliwia śledzenie statusów wszystkich bieżących wniosków.

Ocena zdolności oraz wiarygodności kredytowej przeprowadzana jest indywidualnie przez instytucję finansową, do której składasz wniosek.

Do oceny Twojej zdolności kredytowej są potrzebne informacje o źródle i wysokości dochodu, a także istniejących zobowiązaniach i wydatkach.

Instytucje finansowe biorą pod uwagę różne czynniki. Twoja historia kredytowa może zostać zweryfikowana w zewnętrznych bazach dłużników, takich jak Biuro Informacji Kredytowej czy Biuro Informacji Gospodarczej. Jeżeli Twój wniosek został odrzucony skontaktuj się ze swoim ekspertem finansowym i złóż wniosek w jednym z naszych biur kredytowych. Jeśli masz jeszcze przypisanego biura kredytowego, przejdź do zakładki Przypisz eksperta w Panelu.

Wszystkie zasady regulujące możliwość zrezygnowania z pożyczki lub kredytu definiuje umowa zawarta z wybranym przez Ciebie pożyczkodawcą.

Pieniądze otrzymasz przelewem na podany przez Ciebie we wniosku numer konta bankowego bądź w formie czeku GIRO (opcja wypłaty dostępna w wybranych ofertach), który zrealizujesz w najbliższej placówce pocztowej.

Sposób podpisania umowy jest zależny od wybranej instytucji finansowej. Umowę otrzymasz w formie elektronicznej bądź zostaniesz poproszony o podpisanie dokumentu i odesłanie go do siedziby pożyczkodawcy.

Nasi partnerzy umożliwiają wnioskowanie osobom już od 18 roku życia, które posiadają polskie obywatelstwo i dowód osobisty.

O kredyt bankowy poprzez naszą aplikację mogą ubiegać się osoby, które ukończyły 18 rok życia, posiadają polskie obywatelstwo i dowód osobisty oraz są w stanie przedstawić dokument potwierdzający źródło i wysokość uzyskiwanego dochodu.

Wnioskowanie o kredyty i pożyczki

Nasi partnerzy umożliwiają wnioskowanie osobom już od 18 roku życia, które posiadają polskie obywatelstwo i dowód osobisty.

Aby wnioskować o pożyczkę potrzebujesz jedynie dowodu osobistego, konta bankowego i telefonu komórkowego.

Aby wnioskować o pożyczkę potrzebujesz jedynie dowodu osobistego, konta bankowego i telefonu komórkowego.

Nasi partnerzy umożliwiają wnioskowanie osobom już od 18 roku życia, które posiadają polskie obywatelstwo i dowód osobisty.

Aby wnioskować o kredyt potrzebujesz jedynie dowodu osobistego, konta bankowego i telefonu komórkowego.

Inne pytania

Tak, aplikacja efines.pl jest całkowicie bezpłatna!

Tak, przypisany do Ciebie ekspert pomoże Ci znaleźć najlepszą ofertę i dopełnić wszystkich formalności bez dodatkowej opłaty.

Proponujemy skorzystanie z naszego kalkulatora – możesz w nim zaznaczyć preferowaną ilość i wysokość rat.

Kolejną przydatną możliwością jest kontakt z ekspertem finansowym Fines, który pomoże Ci znaleźć odpowiednią dla Twoich potrzeb ofertę.

Nie. Jeżeli zdecydujesz się na wizytę w biurze kredytowym zaproponujemy najbliższą Ci placówkę.

W przypadku wnioskowania o pożyczki możesz trzymać odpowiedź nawet w 15 minut.

Jeżeli wnioskujesz o kredyt po potwierdzeniu Twojej zdolności kredytowej wszystkie formalności mogą zostać sfinalizowane nawet tego samego dnia.

Tak, oczywiście. Nasza innowacyjna aplikacja pozwala na wykonanie całego procesu finansowania bez wychodzenia z domu.

Tak. Proponujemy skorzystanie z naszego kalkulatora, w którym możesz zaznaczyć maksymalną wysokość miesięcznych rat.

Wybierz najlepszą pożyczkę już dziś

Jedna aplikacja, wiele ofert

Wybierz najlepszą pożyczkę już dziś

Jedna aplikacja, wiele ofert