efines.pl

eFines.pl

Sprawdź pozostałe:

Smartney w efines.pl oferta pożyczki
Raiffeisen Digital bank kredyt gotówkowy w efines.pl
SuperGrosz w efines.pl
Aasa pożyczka 5000 zł w efines.pl
lendup w efines.pl szybka pożyczka
Miloan pożyczka w efines.pl chwilówka
Axicard w efines.pl
Ikano Bank kredyt w efines.pl
Bocian Pożyczki w efines.pl oferta

 


Planujesz zaciągnięcie nowej pożyczki przez internet, ale nie do końca wiesz, jak to zrobić? Możesz wykorzystać funkcjonalną aplikację efines.pl i wybrać ofertę firmy  Provident na pożyczkę do 15 tys. złotych z uproszczoną procedurą wnioskowania. Składając wniosek przez aplikację, możesz cieszyć się dodatkową gotówką nawet w ten sam dzień.

Najważniejsze informacje o ofercie pożyczki od firmy Provident

 • kwota pożyczki do 15 tys. złotych,
 • okres spłaty do 36 miesięcy,
 • szybki przelew bezpośrednio na konto po podpisaniu umowy,
 • ekspresowa decyzja pożyczkowa – często nawet w 15 minut,
 • możliwość wnioskowania w aplikacji eFines oraz bezpośrednio na stronie pożyczkodawcy.

Pożyczka online w Provident – kto może ją dostać?

Provident w ramach oferty pożyczki online do 15 tys. złotych wymaga spełnienia tylko kilku warunków, aby móc otrzymać pozytywną decyzję o przyznaniu finansowania. Najważniejsze wymogi w tej instytucji, to:

 • pełnoletność,
 • ważny dokument tożsamości – dowód osobisty,
 • stałe źródło dochodu,
 • obywatelstwo polskie,
 • stałe miejsce zameldowania,
 • pełna zdolność do czynności prawnych.

Po spełnieniu warunków udzielenia finansowania w firmie Provident, możesz zdecydować się na złożenie wniosku pożyczkowego, a przyznaną kwotę otrzymasz bezpośrednio na swój rachunek bankowy. Warto też dodać, że Provident na etapie ubiegania się o pożyczkę akceptuje takie źródła dochodu, jak: umowa o pracę, zlecenie, o dzieło, a nawet renta czy emerytura.

Jak wygląda procedura wnioskowania o pożyczkę do 15 tys. złotych w firmie Provident?

Jeśli chcesz złożyć wniosek o pożyczkę do 15 tys. złotych w Provident, koniecznie sprawdź, jak wyglądają procedury w tej instytucji. Wystarczy, że ustalisz preferowaną kwotę finansowania oraz okres spłaty, a następnie uzupełnisz dane do wniosku pożyczkowego. Możesz to zrobić bezpośrednio przez stronę internetową pożyczkodawcy lub skorzystać z wygodnej i darmowej aplikacji efines.pl, gdzie nie tylko poznasz szczegóły oferty firmy Provident, ale także skontaktujesz się z dedykowanym ekspertem Fines. Procedura wnioskowania przez aplikację bez wychodzenia z domu jest równie prosta:

 1. Wybierasz kwotę pożyczki i okres spłaty.
 2. Podajesz swoje dane osobowe – jeśli masz już konto na efines.pl, dane zostaną automatycznie zaciągnięte z konta.
 3. Wysyłasz wniosek.
 4. Podpisujesz umowę pożyczki przez internet.

Dodatkowo w ramach aplikacji efines.pl możesz poprosić eksperta o dopełnienie wszystkich formalności pożyczkowych w Twoim imieniu, tak aby Tobie pozostało wyłącznie podpisanie umowy.

Czy pożyczka w Providencie jest dostępna dla każdego?

Pożyczka w Providencie jest dostępna dla każdego, kto spełnia podstawowe warunki finansowania, czyli wykazuje odpowiednio wysoką zdolność kredytową i ma polskie obywatelstwo. Warto wiedzieć, że kluczowym czynnikiem wpływającym na decyzję o przyznaniu pożyczki jest historia kredytowa. Jeśli potencjalny pożyczkobiorca ma negatywne wpisy w BIK lub innych rejestrach dłużników, Provident może odmówić udzielenia finansowania.

FAQ

Jakie dokumenty są wymagane na etapie wnioskowania o pożyczkę online w firmie Provident?

Na etapie ubiegania się o pożyczkę nawet do 15 tys. złotych w Provident nie są wymagane żadne dodatkowe dokumenty oprócz: dowodu osobistego oraz dokumentów potwierdzających wysokość uzyskiwanych dochodów.

Jakie są całkowite koszty pożyczki w Providencie?

Ostateczne koszty pożyczki wraz z całkowitą kwotą do spłaty są uzależnione od wysokości pożyczki, okresu spłaty oraz aktualnego RRSO. Dokładne warunki finansowania zawsze poznasz jeszcze przed podpisaniem umowy pożyczki – zarówno bezpośrednio na stronie pożyczkodawcy, jak i przez aplikację eFines.

Przesunięcie terminu spłaty pożyczki – czy w Provident online to możliwe?

Decydując się na pożyczkę w Providencie, bez najmniejszego problemu możesz przesunąć termin spłaty zobowiązania. Warunkiem jest jednak przystąpienie do programu Elastyczny Plan Spłat oraz spełnienie podstawowych warunków programu pomocy, np. odnotowanie co najmniej trzech wpłat rat pożyczki, zaległość nie może przekraczać 150% wartości raty oraz nie korzystałeś wcześniej z przesunięcia terminu raty.

Czy w Providencie można wziąć dwie pożyczki jednocześnie?

Składając wniosek o pożyczkę w Providencie, można bez żadnego problemu zaciągnąć nawet kilka form wsparcia finansowego jednocześnie. Możliwość skorzystania z takiej opcji jest uzależniona od zdolności kredytowej potencjalnego klienta.

Czy Provident sprawdza dane pracodawcy na etapie weryfikacji klienta?

Firma Provident wymaga podawania danych pracodawcy na etapie ubiegania się o pożyczkę, niezależnie od kwoty. Warto jednak wiedzieć, że telefony do miejsca pracy nie są koniecznością, dlatego pozytywną decyzję o przyznaniu pożyczki można dostać nawet bez skomplikowanej weryfikacji i wiedzy pracodawcy.

Ile trzeba poczekać na wypłatę środków w ramach pożyczki w Providencie?

Pieniądze po podpisaniu umowy pożyczki w Providencie są wypłacane praktycznie natychmiastowo. Często zdarza się, że należne środki trafiają na konto pożyczkobiorcy już po kilkunastu minutach od dopełnieniu formalności. Ostateczny czas wypłaty środków nie przekracza 24 godzin i jest uzależniony od sesji ELIXIR w bankach.

Kiedy można zrezygnować z pożyczki w Providencie?

Każdy pożyczkobiorca ma pełne prawo do tego, aby zrezygnować z pożyczki i zerwać umowę z Providentem, ale tylko w  terminie 14 dni od daty zawarcia umowy. Z możliwości odstąpienia od umowy można skorzystać bez podawania powodu z obligatoryjną koniecznością zwrotu środków do pożyczkodawcy.

Wady i zalety pożyczki w Provident online

Zalety

 • minimum formalności do załatwienia,
 • możliwość skorzystania z odroczenia spłaty raty,
 • jasno przedstawione warunki finansowania,
 • długi okres spłaty – nawet do 36 miesięcy.

Wady

 • wymagane są dokumenty dochodowe na etapie wnioskowania o pożyczkę,
 • każdy potencjalny pożyczkobiorca jest weryfikowany w bazach dłużników,
 • należy wykazywać stałe źródło dochodu.