efines.pl

eFines.pl

Pożyczki długoterminowe online i kredyty pozabankowe

Obecnie na rynku występuje wiele ciekawych produktów finansowych dopasowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających pożyczko- i kredytobiorców. Chcesz dowiedzieć się, skąd wziąć dodatkowe pieniądze na dowolnie wybrany cel? Nie masz czasu na zbędne formalności i wizyty w stacjonarnych placówkach bankowych? Zatem możesz wybrać pożyczki długoterminowe online i kredyty pozabankowe dostępne w aplikacji efines.pl. W ten sposób znajdziesz wiele ciekawych propozycji finansowania, które będą w 100% skrojone na miarę Twoich potrzeb. Mianem pożyczek długoterminowych nazywamy zobowiązania, które opiewają najczęściej na dość wysokie kwoty i umożliwiają spłatę z najdłuższym możliwym okresem finansowania – czyli do 120 miesięcy. Oferty finansowania w tej formie są najczęściej przygotowywane przez banki komercyjne oraz popularne firmy pozabankowe.


Pożyczaj tak,
Jak Lubisz

Pożyczki długoterminowe online i kredyty pozabankowe – charakterystyka ofert

Zanim zdecydujesz się na zaciągnięcie pożyczki długoterminowej online lub kredytu pozabankowego, koniecznie poznaj wyróżniki takich form wsparcia finansowego. Poniżej znajdziesz kilka cech wyróżniających kredyty pozabankowe oraz pożyczki długoterminowe online:

 • łatwość w uzyskaniu pożyczki i kredytu – minimum formalności do załatwienia,
 • krótki czas oczekiwania na wypłatę należnych środków – nawet w ten sam dzień po podpisaniu umowy,
 • wysokie kwoty finansowania dostępne z długim okresem spłaty,
 • dogodne miesięczne płatności,
 • pieniądze dostępne na dowolnie wybrany cel.

Jeśli chodzi o pożyczki długoterminowe online oraz kredyty pozabankowe, warto zaznaczyć, że są to formy finansowania wyjątkowo atrakcyjne pod względem całkowitych kosztów. W tym przypadku nie są naliczane żadne ukryte odsetki, co sprawia, że naprawdę warto zdecydować się na pozabankową pożyczkę długoterminową przez internet.

Kto może skorzystać z pożyczki długoterminowej online i kredytu pozabankowego?

Warunki ubiegania się o internetowe pożyczki długoterminowe oraz kredyty pozabankowe są naprawdę przejrzyste. Nie musisz tutaj martwić się o skomplikowane formalności pożyczkowe ani długi czas oczekiwania na wydanie decyzji o przyznaniu finansowania. Standardowe warunki do spełnienia w przypadku takich form wsparcia od instytucji pozabankowych to:

 • pełnoletność,
 • zdolność do czynności prawnych,
 • polskie obywatelstwo,
 • ważny dokument tożsamości,
 • odpowiednio wysoka zdolność kredytowa,
 • brak negatywnych wpisów w rejestrze BIK


Jeśli marzy Ci się pożyczka długoterminowa online – nie czekaj i zdecyduj się na złożenie wniosku przez internet. Możesz to zrobić przez aplikację efines.pl. Dzięki temu zyskasz dostęp do wielu ofert pożyczek długoterminowych online i kredytów pozabankowych. Takie rozwiązanie znacznie ułatwia podjęcie ostatecznej decyzji o złożeniu wniosku i podpisaniu umowy z instytucją finansową.

Jak wziąć pożyczkę długoterminową online? Poradnik krok po kroku

Ubieganie się o kredyty pozabankowe oraz pożyczki długoterminowe online jest wyjątkowo proste, szczególnie dla pożyczkobiorców, którzy korzystają z innowacyjnej aplikacji efines.pl. Nawet jeśli nie masz doświadczenia w tej kwestii, bez problemu poradzisz sobie z procedurą ubiegania się o dodatkowe pieniądze. Poniżej znajdziesz kilka kroków, które przejdziesz w trakcie ubiegania się o pożyczkę długoterminową online – nawet na kwotę do kilkudziesięciu tysięcy złotych.

 1. Ustal swoje preferencje odnośnie do podstawowych warunków finansowania – podaj kwotę i okres spłaty.
 2. Przejrzyj dostępne oferty pożyczek długoterminowych online i kredytów pozabankowych. Korzystając z efines.pl szybko zweryfikujesz wszystkie dostępne opcje, a następnie podejmiesz rozsądną decyzję.
 3. Wybierz propozycję finansowania, która w najlepiej wpisuje się w Twoje oczekiwania. Uwzględnij w tym przypadku kilka parametrów: RRSO, oprocentowanie, okres spłaty, maksymalną kwotę pożyczki oraz prowizję instytucji finansowej.
 4. Złóż wniosek pożyczkowy wraz z kompletem dokumentów potrzebnych do uzyskania pozytywnej decyzji o przyznaniu finansowania.
 5. Podpisz umowę z pożyczkodawcą i ciesz się z dodatkowych środków na koncie bankowym.

Pamiętaj, że jeśli na etapie poszukiwania najkorzystniejszej oferty pożyczki długoterminowej online masz jakikolwiek problem, możesz skontaktować się z ekspertem kredytowym przez aplikację efines.pl. To ogromna wygoda i rozwiązanie, które pozwoli Ci na zredukowanie wszelkiego ryzyka związanego z podejmowaniem decyzji o zaciągnięciu nowego zobowiązania finansowego.

Jakie dane są potrzebne do wniosku o pożyczkę długoterminową online?

Na etapie składania wniosku o kredyt pozabankowy lub pożyczkę długoterminową online musisz zadbać o to, aby podać kilka kluczowych informacji we wniosku. W przeciwnym razie ten może zostać odrzucony lub instytucja finansowa może stwierdzić, że nie jesteś wiarygodny jako potencjalny pożyczkobiorca. Najważniejsze informacje do zamieszczenia we wniosku pożyczkowym to:

 • imię i nazwisko pożyczkobiorcy,
 • data urodzenia,
 • miejsce zamieszkania,
 • numer PESEL i numer dowodu wraz z datą ważności,
 • adres e-mail,
 • źródło pozyskiwania dochodu.

Warto też wiedzieć, że niektóre instytucje pozabankowe mogą wymagać dostarczenia oświadczenia lub zaświadczenia o dochodach, a także wyciągu z konta bankowego, np. z ostatnich 6 miesięcy. Takie wymogi są stosowane najczęściej w przypadku pożyczek długoterminowych online udzielanych na dłuższy okres spłaty, np. kilkadziesiąt miesięcy.

Pożyczki długoterminowe online – jak pożyczkodawcy weryfikują swoich klientów?

Ubieganie się o pożyczkę długoterminową online wymaga przeprowadzenia weryfikacji tożsamości. Pożyczkodawcy robią to na różne sposoby. Czasem wystarczy przedstawienie dowodu osobistego, a innym razem, konieczne jest dopełnienie kilku innych formalności z tym związanych. Najpopularniejsze formy autoryzacji tożsamości potencjalnego pożyczkobiorcy to:

 • Przelew weryfikacyjny na symboliczną kwotę – to powszechnie znana metoda potwierdzenia tożsamości pożyczkobiorcy. Wystarczy wykonać standardowy przelew bankowy, poczekać na jego dostarczenie i to wszystko. Kwota przelewu najczęściej wynosi 1 grosz lub 1 złotówkę.
 • Weryfikacja tożsamości dedykowaną aplikacją – tutaj stosowane są aplikacje Instantor lub Kontomatik. To bezpieczna forma weryfikacji, dzięki której pożyczkodawca w czasie rzeczywistym sprawdza tożsamość klienta na podstawie danych przekazywanych przez bank klienta.

Procedury związane z ubieganiem się o kredyty pozabankowe oraz pożyczki długoterminowe online nie są skomplikowane. Czasem wystarczy poświęcić kilkanaście minut na formalności i to wszystko, aby otrzymać dodatkowe pieniądze na dowolnie wybrany cel.

Jak wybrać najlepszą ofertę pożyczki długoterminowej online? Kredyty pozabankowe w praktyce

Wybór odpowiedniej oferty kredytu pozabankowego lub pożyczki długoterminowej online wymaga poświęcenia nieco czasu. Dlaczego? Otóż każda forma finansowania – bankowa lub pozabankowa wymaga weryfikacji parametrów proponowanych przez daną instytucję. Kilka istotnych czynników, które determinują opłacalność podpisania umowy to:

 • oprocentowanie,
 • RRSO,
 • okres spłaty,
 • prowizja instytucji pozabankowej.

Warto też zaznaczyć, że na podstawie powyższych informacji można łatwo zweryfikować, jakie będą całkowite koszty udzielenia finansowania oraz ile wyniesie miesięczna rata nowego zobowiązania. Wybierając pożyczki długoterminowe online, musisz liczyć się z tym, że całkowita kwota odsetek do zapłaty będzie znacznie wyższa, aniżeli w przypadku zobowiązania krótkoterminowego. Tutaj jednak obowiązuje pewna zasada: im dłuższy okres spłaty, tym niższa miesięczna rata, ale większe odsetki całkowite.

Przed podjęciem decyzji o podpisaniu umowy kredytu pozabankowego na dłuższy termin spłaty warto dokładnie przeanalizować też swoje możliwości finansowe. To podstawa, aby nie obciążyć nadmiernie domowego budżetu poprzez zaciągnięcie nowego zobowiązania, czyli pożyczki długoterminowej online.

Pożyczki długoterminowe online – wady i zalety

Każda z dostępnych form finansowania ma swoje wady i zalety. W przypadku pożyczek długoterminowych online i kredytów pozabankowych korzyści jest znacznie więcej aniżeli negatywów płynących z podpisania umowy. Najważniejsze plusy pożyczek z dłuższym okresem spłaty to:

 • finansowanie dostępne już od 18. roku życia,
 • długi okres spłaty i wysokie kwoty wsparcia finansowego,
 • wygodne płatności ratalne,
 • możliwość zaciągnięcia pożyczki nawet jako dłużnik.

Są oczywiście też pewne negatywy zaciągania pożyczek pozabankowych z długim terminem spłaty. Najistotniejsze to wysokie koszty całkowite finansowania oraz ryzyko wpadnięcia w pętlę zadłużenia, jeśli umowa zostanie podpisana bez rzetelnej analizy oferty oraz swoich możliwości finansowych.

Pożyczki długoterminowe online – FAQ

Na jaki okres można wziąć kredyt pozabankowy online?

Pożyczki długoterminowe są udzielane przez pożyczkodawców najczęściej na okres spłaty od 24 do 60 miesięcy. Niemniej jednak zdarzają się oferty, gdzie maksymalny czas na spłatę zadłużenia wynosi 120 równych, miesięcznych rat.

Czy pożyczkę długoterminową online można spłacić przed czasem?

Oczywiście, że tak. Każde zobowiązanie bankowe i pozabankowe można spłacić przed czasem częściowo lub w całości. Warto wcześniej sprawdzić czy instytucja finansująca nie nalicza dodatkowych odsetek za wcześniejsze uregulowanie długu.

Czy osoba z negatywną historią kredytowa może wziąć kredyt pozabankowy z długim terminem spłaty?

W przypadku firm pożyczkowych kwestia zaciągnięcia finansowania długoterminowego z negatywnymi wpisami w BIK jest indywidualna. Pożyczkodawca na podstawie wniosku i dostarczonych informacji ocenia czy potencjalny klient może bezpiecznie zaciągnąć pożyczkę z dłuższym terminem spłaty. Najczęściej jednak negatywne wpisy w BIK skutkują odmową odnośnie do udzielenia finansowania.

Gdzie szukać najlepszych ofert pożyczek długoterminowych online?

Najlepsze oferty pożyczek długoterminowych online oraz kredytów pozabankowych znajdziesz w aplikacji efines.pl. To najlepszy sposób, aby wyszukać wiele ofert finansowania bez potrzeby wychodzenia z domu.