efines.pl

eFines.pl
Show Sidebar
| |

Pożyczka pozabankowa online – sposób na pokrycie świątecznych wydatków!

 

prezent przewiązany wstążką na brązowym obrusie

Zbliżające się święta to czas, kiedy w gospodarstwie domowym dwoją i troją się codzienne wydatki. Prezenty dla najbliższych, zakup jedzenia na święta, a także pokrycie kosztów świątecznych wyjazdów. To kosztuje coraz więcej pieniędzy. Skąd w takim razie wziąć na to wszystko dodatkowe pieniądze w napiętym domowym budżecie? Rozwiązaniem może być pożyczka pozabankowa online – bez problemu znajdziesz ciekawe oferty a aplikacji efines.pl.

Świąteczne wydatki – co generuje największe koszty?

Nie da się jednoznacznie określić, co jest najbardziej kosztowne w okresie świątecznym. Wszystko zależy od tego, w jaki sposób spędzamy święta. Rodziny, które uwielbiają się obdarowywać drogimi upominkami, często wydają nawet kilkanaście tysięcy złotych na same prezenty. Kiedy w grę wchodzi przygotowanie wyżywienia dla kilkunastoosobowej rodziny na cały okres świąteczny – tutaj koszty również nie będą małe.

Sporym wydatkiem, który sięga nawet kilku tysięcy złotych w okresie świątecznym, jest podróż do rodziny. Dotyczy to szczególnie osób mieszkających poza granicami ojczystego kraju i przyjeżdżających wyłącznie po to, by spędzić świąteczny czas z rodziną.

Świąteczne wydatki to także zakup ozdób do całego domu. Jeśli masz naprawdę duży dom, finalnie może się okazać, że na łańcuchy, światełka i inne ozdoby wydasz kolejne kilka tysięcy złotych.

Dodatkowa gotówka na święta w pożyczki pozabankowe przez internet – ile można dostać?

W ramach popularnych ofert pożyczek pozabankowych online można otrzymać nawet do kilkunastu tysięcy złotych z okresem spłaty sięgającym nawet kilkudziesięciu miesięcy. Ostateczne warunki są zawsze uzależnione od indywidualnej oferty przedstawionej przez firmę pożyczkową.

Internetowe pożyczki przez internet są dobrą alternatywą dla kredytów bankowych, głównie ze względu na szybkość załatwiania formalności. Z takiego wsparcia finansowego można skorzystać nawet na ostatnią chwilę tuż przed świętami z gwarancją szybkiej wypłaty środków na wskazany rachunek bankowy.

Uwaga! Zdolność kredytowa jest czynnikiem, który rzutuje na ostateczną kwotę przyznanej pożyczki przez internet. Jeśli pożyczkobiorca nie ma wystarczająco wysokich dochodów i liczne zobowiązania finansowe, prawdopodobnie nie otrzyma wysokiej kwoty pożyczki online lub pożyczkodawca całkowicie odrzuci złożony wniosek.

Kiedy i kto może korzystać z pożyczki pozabankowej online na święta?

Aby skorzystać z oferty pozabankowego wsparcia finansowego online tuż przed świętami, trzeba przede wszystkim spełnić podstawowe wymogi pożyczkodawcy. Najczęściej kluczowymi determinantami umożliwiającymi złożenie wniosku i otrzymanie pożyczki są następujące warunki:

 • pełnoletność, a czasem nawet ukończenie co najmniej 24 lat,
 • brak ograniczeń co do zdolności do czynności prawnych,
 • polskie obywatelstwo i stałe miejsce zamieszkania,
 • własne konto bankowe, numer telefonu i adres e-mail,
 • aktualny dokument tożsamości.

Przydatna jest także czysta historia kredytowa w BIK, czyli brak negatywnych wpisów o opóźnieniach w spłacie dotychczas zaciągniętych zobowiązań bankowych i pozabankowych. Pożyczkobiorca, który spełnia powyższe wymogi, ma realne szanse na otrzymanie wsparcia finansowego we wnioskowanej kwocie, czyli nawet do kilkunastu tysięcy złotych.

Jak wybrać najlepszą ofertę pożyczki przez internet na święta?

Nie da się jednoznacznie wskazać tego, jaka propozycja finansowania będzie najkorzystniejsza. Z punktu widzenia pożyczkobiorcy najlepsza oferta to taka, która generuje jak najmniej kosztów odsetkowych, pozwala pokryć do 100% wydatków świątecznych i nie obciąża nadmiernie domowego budżetu. A zatem na etapie poszukiwania oferty pożyczki pozabankowej na święta, warto wziąć pod uwagę:

 • RRSO (Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania),
 • oprocentowanie bazowe,
 • dostępną kwotę kapitału i okres spłaty,
 • prowizję pożyczkodawcy,
 • koszty ewentualnego ubezpieczenia umowy pożyczki,
 • odsetki za opóźnienia w spłacie zobowiązania.

Analiza powyższych parametrów pomaga w oszacowaniu całkowitych kosztów, jakie generuje pozabankowa pożyczka na święta. To samo tyczy się chwilówek udzielanych na krótki okres spłaty i dowolnie wybrany cel.

Jeśli chcesz mieć pewność, że wybierasz najrozsądniejszą opcję, koniecznie skorzystaj z aplikacji efines.pl i wsparcia doświadczonego eksperta kredytowego. Zyskasz dostęp do zweryfikowanych ofert pożyczek pozabankowych, które warto wykorzystać w okresie wzmożonych wydatków świątecznych.

Pożyczki online na święta – czy to dobry sposób na pokrycie świątecznych wydatków?

Zaciągnięcie pożyczki pozabankowej na pokrycie świątecznych wydatków to dobry pomysł, ale tylko wtedy, kiedy wiesz, że podpisujesz korzystną umowę ze sprawdzonym pożyczkodawcą. Zweryfikowane oferty znajdziesz nie tylko w internetowych rankingach pożyczkodawców, ale także w aplikacji efines.pl.

Wystarczy, że dobrze przejrzysz warunki proponowanej umowy pożyczkowej oraz oszacujesz swoje możliwości finansowe. Tylko wtedy zaciągnięta pożyczka na święta nie będzie obciążeniem dla Twojego budżetu, a Ty w spokoju i bez zmartwień o pieniądze spędzisz święta ze swoją rodziną.