efines.pl

eFines.pl

Pożyczka bez zaświadczeń od ręki

Internetowe pożyczki bez zaświadczeń od ręki to forma finansowania, którą proponują wyłącznie instytucje pozabankowe. Firmy tego typu nie weryfikują dokładnie sytuacji potencjalnego klienta, a na etapie wnioskowania o pożyczkę wymagają wyłącznie podstawowej dokumentacji, np. potwierdzającej tożsamość. Czym zatem są pożyczki bez zaświadczeń od ręki? To forma finansowania skierowana do osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowych. Jeśli nie chcesz, aby Twój pracodawca dowiedział się o chęci zaciągnięcia pożyczki pozabankowej, koniecznie sprawdź oferty firm pożyczkowych. Możesz to zrobić przez innowacyjną aplikację efines. Wystarczy wybrać pożyczkodawcę, ustalić preferowane warunki finansowania i złożyć wygodnie wniosek – bez potrzeby wychodzenia z domu.


Pożyczaj tak,
Jak Lubisz

Pożyczki online z minimum formalności – czy warto korzystać z takich ofert?

Jest wiele powodów, dla których warto zdecydować się na pożyczkę online bez zaświadczeń. To forma finansowania, która umożliwia ubieganie się o dodatkową gotówkę w kwocie nawet do kilkunastu tysięcy złotych, bez zbędnych formalności. Na etapie składania wniosku pożyczkowego wystarczy uzupełnić jeden prosty formularz i poczekać na wydanie decyzji o przyznaniu finansowania przez firmę pozabankową.

W trakcie ubiegania się o wsparcie finansowe w ramach pożyczki bez zaświadczeń od ręki konieczne jest tylko posiadanie:

 • co najmniej 18 lat,
 • pełnej zdolności do czynności prawnych,
 • własnego konta bankowego,
 • aktualnego dokumentu tożsamości, np. dowód osobisty.

Niektóre firmy pożyczkowe wymagają dostarczenia dodatkowej dokumentacji w postaci wyciągu z konta bankowego. Taki dokument można zdobyć w kilka minut, logując się do serwisu transakcyjnego w swoim banku. Pożyczka bez zaświadczeń to forma finansowania stworzona dla osób, które potrzebują dodatkowej gotówki na już.

Brakuje Ci czasu na załatwianie formalności związanych z ubieganiem się o pożyczkę? Oferty bez zaświadczeń z opcją wypłaty środków od ręki po podpisaniu umowy to ciekawa opcja, szczególnie w skomplikowanej sytuacji życiowej.

Ogromnym atutem pożyczek bez zaświadczeń od ręki jest krótki czas potrzebny na weryfikację wniosku. Cała procedura najczęściej nie trwa dłużej niż kwadrans, a pieniądze są przesyłane na konto ekspresowo – tuż po podpisaniu dokumentów. W przypadku ofert banków na kredyty gotówkowe i podobne propozycje, czas potrzebny na weryfikację wniosku klienta to nawet do kilku dni roboczych.

Pożyczki bez zaświadczeń przez internet – jakie źródła dochodu są akceptowane przez pożyczkodawców?

Instytucje pozabankowe akceptują różne źródła dochodu – zarówno jeśli chodzi o standardowe oferty pożyczek, jak i te z minimum formalności i bez zaświadczeń. Warunkiem otrzymania takiego wsparcia finansowego jest utrzymanie odpowiednio wysokiej zdolności kredytowej oraz brak negatywnych wpisów w rejestrach dłużników. To podstawa, aby firma pożyczkowa mogła pozytywnie rozpatrzyć złożony wniosek pożyczkowy.

Chcesz dowiedzieć się, jakie źródła dochodu są akceptowane przez firmy pozabankowe, udzielające pożyczek bez zaświadczeń? Oto kilka możliwości:

 • umowa o pracę na czas określony/nieokreślony,
 • umowa o dzieło,
 • umowa zlecenie,
 • alimenty,
 • świadczenia rehabilitacyjne,
 • renta lub emerytura,
 • dochody z wynajmu nieruchomości.

Oczywiście nie ma też żadnych przeciwwskazań, aby ubiegać się o pożyczkę pozabankową bez zaświadczeń, osiągając jednocześnie dochody z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej.

Na etapie wnioskowania o pożyczkę bez zaświadczeń i zbędnych formalności, konieczne jest tylko uzupełnienie oświadczenia o zarobkach. To dokument, który uzupełnia pożyczkobiorca na podstawie swoich miesięcznych dochodów otrzymywanych na konto bankowe. W tym przypadku nie ma konieczności dostarczania zaświadczenia o dochodach na druku od pracodawcy.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę bez zaświadczeń online? Krok po kroku

Ubieganie się o pożyczkę pozabankową bez żadnych zaświadczeń jest wyjątkowo proste, szczególnie jeśli procedura wnioskowania odbywa się przez aplikację efines. Wystarczy wybrać preferowaną kwotę pożyczki, okres spłaty, a następnie przejrzeć dostępne oferty finansowania.

Przed rozpoczęciem procedury ubiegania się o pożyczkę bez zaświadczeń warto przygotować komplet niezbędnych informacji. To znacznie ułatwia załatwianie formalności związanych z przyznaniem wsparcia finansowego. Na etapie wnioskowania potrzebujesz:

 • numeru konta bankowego,
 • dowodu osobistego,
 • adresu e-mail,
 • numeru telefonu.

We wniosku musisz podać swoje dane osobowe oraz adres korespondencyjny. Następnie wskazać na oświadczeniu wysokość osiąganych dochodów w skali miesiąca i to wszystko. Firma pożyczkowa powinna zweryfikować Twój wniosek w ciągu 15 minut, a po tym czasie otrzymasz decyzję i propozycję podpisania umowy pożyczki.

W razie jakichkolwiek wątpliwości możesz skontaktować się z ekspertem z efines, który zajmie się obsługą Twojego wniosku i podpowie, jak wybrać najkorzystniejszą ofertę pożyczki bez zaświadczeń od ręki.

Jak pożyczkodawcy weryfikują klientów zaciągających pożyczki bez zaświadczeń?

Instytucje pozabankowe mimo chęci udzielania pożyczek bez zaświadczeń od ręki, muszą dbać o swoje interesy. Aby zminimalizować ryzyko braku wypłacalności potencjalnego klienta, na etapie sprawdzania wniosku weryfikowana jest także historia kredytowa. Pożyczkodawcy najczęściej sprawdzają takie bazy, jak:

 • BIK – Biuro Informacji Kredytowej,
 • BIG – Biuro Informacji Gospodarczej,
 • ERIF,
 • KRD – Krajowy Rejestr Długów.

Jeśli osoby chcące ubiegać się o pożyczkę bez zaświadczeń nie mają żadnych negatywnych wpisów w rejestrach, przyznanie finansowania będzie tylko formalnością.

Kto może skorzystać z oferty pożyczki bez zaświadczeń?

Propozycje finansowania w ramach pożyczek bez zaświadczeń od ręki są idealnym rozwiązaniem dla osób, które z pewnych powodów nie mogą lub nie chcą zaciągać kredytu bankowego. To także ciekawa opcja na pozyskanie dodatkowej gotówki od zaraz, bez konieczności długiego oczekiwania na decyzję kredytową i wypłatę przyznanych środków. Pożyczki pozabankowe bez zaświadczeń to oferty skierowane do:

 • freelancerów, którzy pracują bez stałej umowy o pracę,
 • osób chwilowo bezrobotnych, ale osiągających dochody z innych źródeł,
 • emerytów i rencistów,
 • osób otrzymujących alimenty,
 • studentów i młodych pożyczkobiorców utrzymujących się ze stypendiów naukowych lub socjalnych.

Pożyczki bez zaświadczeń od ręki przez internet są dobrym wyborem dla każdego, kto potrzebuje w krótkim czasie otrzymać zastrzyk dodatkowej gotówko w kwocie nawet do kilkunastu tysięcy złotych.

Co ciekawe, niektóre oferty pożyczek bez zaświadczeń online są proponowane dla nowych klientów z RRSO na poziomie 0%. Dzięki temu przy wywiązaniu się ze wszystkich warunków umowy, a tym terminowej spłaty zadłużenia finalna kwota do zwrotu będzie taka sama, jak ta pożyczona – bez żadnych odsetek.

Jak wybrać najlepszą ofertę pożyczki bez zaświadczeń od ręki?

Wybór najlepszej propozycji finansowania bez konieczności przedstawiania zaświadczeń o dochodach wcale nie jest taki prosty, szczególnie dla osób, które nie mają doświadczenia w tej kwestii. Aby dokonać właściwego wyboru, warto przeanalizować kilka istotnych parametrów:

 • oprocentowanie pożyczki,
 • RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania,
 • prowizja firmy pożyczkowej,
 • maksymalna dostępna kwota,
 • okres spłaty,
 • wysokość miesięcznej raty,
 • całkowita kwota do zwrotu na rzecz pożyczkodawcy.

Po weryfikacji tych kilku parametrów można łatwiej podjąć decyzję o wyborze konkretnej oferty pożyczki bez zaświadczeń od ręki. Do porównania dostępnych propozycji wsparcia finansowego warto wykorzystać pomoc eksperta przez aplikację efines. To prawdopodobnie najszybszy sposób umożliwiający weryfikację ofert pożyczek bez zaświadczeń, które są dostępne od ręki przez internet.