efines.pl

eFines.pl

Sprawdź pozostałe:

Pożyczka provident w efines.pl
Raiffeisen Digital bank kredyt gotówkowy w efines.pl
SuperGrosz w efines.pl
Aasa pożyczka 5000 zł w efines.pl
lendup w efines.pl szybka pożyczka
Miloan pożyczka w efines.pl chwilówka
Axicard w efines.pl
Ikano Bank kredyt w efines.pl
Bocian Pożyczki w efines.pl oferta

 

Oferta pożyczkowa Opena od firmy Paytree SA to propozycja skierowana do osób, które potrzebują szybkiego wsparcia finansowego nawet w wyjątkowo trudnej sytuacji finansowej. Zobacz, jak w prosty sposób pozyskać dodatkowe pieniądze z opcją wypłaty bezpośrednio na rachunek bankowy. Poznaj propozycję  Opena i złóż wniosek przez efines.pl!

Pożyczka online do 20 000 złotych od Opena – dlaczego warto wybrać tę ofertę?

Propozycja finansowania Opena do 20 000 złotych jest dostępna bezpośrednio w aplikacji efines.pl. Opena to pożyczkodawca, który proponuje finansowanie ze stałym oprocentowaniem, akceptuje różne źródła dochodu oraz ekspresowo wypłaca należne pieniądze – bezpośrednio na wskazany rachunek bankowy. To oferta, która ma wiele cech wyróżniających, a przede wszystkim:

 • wysoka kwota pożyczki nawet dla nowych klientów,
 • dogodny okres spłaty do 48 miesięcy,
 • szybkie procedury weryfikacji wniosku pożyczkowego,
 • maksimum elastyczności spłaty zobowiązania,
 • gwarancja bezpieczeństwa.

Jeśli odczuwasz nagłą potrzebę pozyskania dodatkowej gotówki z uproszczoną procedurą weryfikacji, prawdopodobnie nie znajdziesz korzystniejszej oferty. Złóż wniosek przez efines.pl – wygodnie, bez zbędnych formalności i ukrytych kosztów.

Kto może ubiegać się o pożyczkę w Opena?

Finansowanie w kwocie nawet do 20 000 złotych jest dostępne dla każdego, kto spełni podstawowe wymogi tego pożyczkodawcy. Kilka warunków, które są niezbędne do spełnienia to:

 • ukończone co najmniej 25 lat,
 • własny adres e-mail i numer telefonu,
 • konto w banku zarejestrowane na swoje nazwisko,
 • pełna zdolność do czynności prawnych,
 • polskie obywatelstwo oraz aktualny dokument tożsamości.

Ten pożyczkodawca nie stawia wygórowanych wymogów odnośnie potencjalnych klientów, którzy chcą otrzymać dodatkowe pieniądze w ramach pożyczki Opena. Warto też dodać, że minimalny miesięczny dochód wnioskodawcy nie powinien być mniejszy niż 1000 złotych. W przeciwnym razie otrzymanie pożyczki może być niemożliwe.

Wnioskowanie o pożyczkę w Opena – wygodnie przez efines.pl!

Złożenie wniosku o przyznanie pożyczki przez Opena jest wyjątkowo proste, szczególnie jeśli skorzystasz z funkcjonalnej aplikacji efines.pl i wsparcia eksperta kredytowego. Tylko kilka kroków dzieli Cię od możliwości zdobycia dodatkowych pieniędzy.

 1. Wybierz kwotę i okres spłaty, czyli ustal warunki, które są dla Ciebie odpowiednie.
 2. Wypełnij krótki wniosek pożyczkowy.
 3. Zweryfikuj tożsamość przez konto bankowe, np. korzystając z aplikacji Kontomatik.
 4. Podpisz umowę – zrobisz to łatwo poprzez SMS-a.

Po dopełnieniu kilku formalności pożyczkodawca wypłaci należne pieniądze bezpośrednio na wskazany rachunek bankowy – nawet w ten sam dzień!

Pożyczka w Opena – postaw na bezpieczeństwo w efines.pl!

Jeśli cenisz sobie maksimum bezpieczeństwa, minimum formalności oraz szybkość działania firmy pożyczkowej, koniecznie skorzystaj z propozycji finansowania od Opena. Wnioskując przez efines.pl zyskujesz gwarancję bezpieczeństwa swoich danych osobowych i pewność, że wybrana oferta finansowania będzie tą najlepszą na rynku.

Pożyczka pozabankowa w Opena – FAQ

Jak szybko wysyłane są pieniądze w ramach pożyczki w Opena?

Środki przyznane w ramach podpisanej umowy pożyczkowej są wypłacane przez Opena zgodnie z harmonogramem sesji bankowych. W tym przypadku przelewy są wysyłane w dni robocze w godzinach: 8:00, 11:45 oraz 14:15.

Jakie dokumenty są wymagane do pożyczki w Opena?

Ten pożyczkodawca wymaga tylko aktualnego dokumentu tożsamości oraz weryfikacji danych przez aplikację Kontomatik. To wszystko, co musisz zrobić, aby ubiegać się o finansowanie w Opena.

Jak szybko można otrzymać kolejną pożyczkę w Opena?

O nową pożyczkę w tej firmie pozabankowej możesz ubiegać się po upływie 135 dni od czasu podpisania wcześniejszej umowy. 

Czy można odstąpić od umowy pożyczki z Opena?

Jak najbardziej tak! Każdy pożyczkobiorca ma na to 45 dni. Po upływie tego terminu niestety nie ma możliwości odstąpienia od umowy – możliwa jest tylko spłata całkowita zobowiązania przed terminem wymaganym w harmonogramie dołączonym do umowy.