efines.pl

eFines.pl

Sprawdź pozostałe:

Smartney w efines.pl oferta pożyczki
Pożyczka provident w efines.pl
Raiffeisen Digital bank kredyt gotówkowy w efines.pl
SuperGrosz w efines.pl
Aasa pożyczka 5000 zł w efines.pl
Miloan pożyczka w efines.pl chwilówka
Axicard w efines.pl
Ikano Bank kredyt w efines.pl
Bocian Pożyczki w efines.pl oferta

 

Ubieganie się o pożyczki pozabankowe nie jest skomplikowane. Wystarczy wybrać rzetelną firmę pożyczkową, taką, jak LendUp, a także złożyć wygodnie wniosek przez funkcjonalną aplikację efines.pl. W tym przypadku możesz liczyć nawet na 25 tys. złotych z minimum formalności!

Pożyczka w LendUp – najistotniejsze informacje o ofercie

Jeśli chcesz zdobyć dodatkową gotówkę na dowolnie wybrany cel, koniecznie sprawdź ofertę pożyczkodawcy LendUp. Propozycja finansowania to w tym przypadku naprawdę atrakcyjne warunki, które wyglądają następująco:

 • kwota pożyczki nawet do 25 tys. złotych,
 • okres spłaty długu do 36 miesięcy,
 • minimum formalności do załatwienia,
 • prosty proces wnioskowania przez internet lub aplikację efines.pl,
 • kwota pożyczki dostępna na dowolnie wybrany cel.

Ekspresowa pożyczka w LendUp do 25 tys. złotych – kiedy można ubiegać się o pożyczkę?

Decydując się na poszukiwanie jak najkorzystniejszej oferty, warto wziąć pod uwagę pozycję firmy LendUp, która proponuje przede wszystkim wysoką kwotę pożyczki do 25 tys. złotych. Aby uzyskać pozytywną decyzję o przyznaniu finansowania, należy spełnić kilka warunków, a mianowicie:

 • ukończyć co najmniej 25 lat,
 • wykazywać pełną zdolność do czynności prawnych,
 • mieć stałe miejsce zamieszkania,
 • mieć polskie obywatelstwo.

To podstawowe warunki, które dają możliwość ubiegania się o pożyczkę przez internet w LendUp z długim okresem na spłatę zadłużenia.

Wniosek o pożyczkę w LendUp – jak można wnioskować?

W przypadku oferty LendUp na pożyczkę do 25 tys. złotych, wniosek możesz złożyć bezpośrednio na stronie firmy pożyczkowej lub wygodniej przez aplikację efines.pl. Procedurę ubiegania się o finansowanie możesz zamknąć w kilku krokach:

 1. wybierz kwotę pożyczki z okresem spłaty,
 2. uzupełnij wniosek pożyczkowy,
 3. poczekaj na decyzję i ciesz się z dodatkowej gotówki na swoim koncie bankowym.

Pożyczka w LendUp – jak można spłacić zobowiązanie?

Każdy, kto zdecyduje się na pożyczkę do 25 tys. złotych w LendUp, może wygodnie spłacać swoje zadłużenie na wskazany rachunek bankowy w miesięcznych ratach. Finansowanie w ramach oferty LendUp to ciekawe rozwiązanie w trudnej sytuacji finansowej, szczególnie wtedy, kiedy liczy się możliwość odroczenia płatności zobowiązania. W ramach pomocy od LendUP możesz skorzystać z odroczenia jednej raty lub obniżenia aż dwóch miesięcznych rat o 50% ich wartości.

Czy warto wziąć pożyczkę online w LendUP? Dowiedz się więcej!

Zaciągnięcie pożyczki w LendUP to świetny pomysł, szczególnie jeśli zależy Ci na minimum formalności do załatwienia i przejrzystych warunkach spłaty aktualnego zobowiązania, koniecznie wybierz tę firmę pożyczkową. Możesz zaciągnąć pożyczkę przez efines, co sprawi, że formalności będą jeszcze łatwiejsze do załatwienia. Co sprawia, że pożyczka w LendUP jest naprawdę warta uwagi? To kilka powodów: 

 • szybka weryfikacja wniosku, 
 • brak skomplikowanych wymogów pożyczkodawcy, 
 • ekspresowa wypłata środków na konto bankowe.

Dla każdego, kto potrzebuje dodatkowych pieniędzy na dowolnie wybrany cel pożyczka w LendUP będzie doskonałym wyborem.

FAQ

Na co można przeznaczyć środki w ramach pożyczki w LendUP?

Środki otrzymane po podpisaniu umowy pożyczki w LendUP można przeznaczyć na dowolnie wybrany cel. Pożyczkodawca nie weryfikuje tego, na co klient wyda otrzymane pieniądze. To oznacza, że środki można spożytkować na: remont domu, mieszkania, samochodu czy nawet zorganizowanie tygodniowego wyjazdu wakacyjnego dla całej rodziny. Możliwości jest naprawdę wiele. Najważniejsze jest to, aby regularnie spłacać zaciągnięte zobowiązanie, a firma pożyczkowa nie będzie interesować się sytuacją finansową klienta.

Ile trwa proces weryfikacji wniosku pożyczkowego w LendUP?

Czas potrzebny na weryfikację wniosku złożonego w LendUP to kilkanaście minut. W większości przypadków wnioski pożyczkowe są przetwarzane natychmiastowo, szczególnie te składane z użyciem aplikacji efines.

Jak i kiedy są wypłacane pieniądze w ramach pożyczki?

Wypłata pieniędzy w ramach umowy pożyczki w LendUp jest realizowana tuż po podpisaniu dokumentów. Środki są przekazywane przelewem na wskazany rachunek bankowy klienta. W podobno sposób odbywa się spłata pożyczki zgodnie z przesłanym harmonogramem.

Jakie są wymagane dokumenty w trakcie ubiegania się o pożyczkę w LendUP?

Firma LendUP maksymalnie ogranicza formalności, dlatego na etapie ubiegania się o finansowanie nie są wymagane żadne dodatkowe dokumenty dochodowe. Najczęściej wystarczy dowód osobisty, numer telefonu oraz adres e-mail, aby skutecznie przebrnąć przez procedury pożyczkowe.

Czy można odwołać zgodę na przetwarzanie danych osobowych LendUP?

Oczywiście, że tak. Po zaciągnięciu pożyczki w LendUP można wysłać pismo do firmy pożyczkowej z informacją o chęci wycofania zgód marketingowych na przetwarzanie danych osobowych. Można to zrobić telefonicznie lub listownie.

Wady i zalety pożyczki do 25 tys. złotych w LendUp

Zalety

 • brak konieczności wykazywania dochodów na specjalnych zaświadczeniach,
 • szybka wypłata należnych środków – przelewem na rachunek bankowy,
 • brak weryfikacji BIK-u pożyczkobiorcy,
 • kwota pożyczki do przeznaczenia na dowolnie wybrany cel,
 • jasne warunki finansowania z minimum formalności podczas wnioskowania.

Wady

 • wysoki wiek minimalny wymagany do zaciągnięcia pożyczki.