efines.pl

eFines.pl

Sprawdź pozostałe:

 

Ubieganie się o dodatkowe pieniądze nawet do 10 tys. złotych nigdy nie było łatwiejsze niż teraz. Z użyciem nowoczesnej aplikacji eFines, możesz w naprawdę prosty sposób dopełnić formalności, a jednocześnie poprosić o pomoc doświadczonego eksperta, który zajmie się procesem wnioskowania od początku do końca.

KredytOK – pożyczka do 10 tys. złotych – dlaczego warto wybrać tę ofertę?

Jeśli szukasz korzystnej formy finansowania na dowolnie wybrany cel, koniecznie sprawdź propozycję firmy KredytOK, której oferta dostępna jest przez aplikację efines.pl, a także bezpośrednio na stronie pożyczkodawcy. Oto kilka najistotniejszych parametrów, które wpływają na atrakcyjność tej oferty:

 • kwota pożyczki od 1000 do 10 tys. złotych,
 • okres spłaty pożyczki nawet do 36 miesięcy,
 • termin spłaty raty następuje dopiero po 30 dniach od czasu podpisania umowy,
 • prosty proces wnioskowania przez aplikację efines.pl,
 • wiele sposobów wypłaty gotówki: przelewem, czek GIRO lub dowóz przez doradcę KredytOK.

Warunki przyznania pożyczki w KredytOK

Zanim zdecydujesz się na ofertę pożyczki w KredytOK, musisz poznać podstawowe warunki umożliwiające przyznanie finansowania przez tę firmę pożyczkową. Aby otrzymać pozytywną decyzję, musisz mieć:

 • ukończone co najmniej 21, ale nie więcej niż 82 lata,
 • polskie obywatelstwo i stałe miejsce zameldowania,
 • ważny dokument tożsamości,
 • stałe źródło dochodu.

Wniosek o pożyczkę w KredytOK – jak można go złożyć?

Ubieganie się o pożyczkę pozabankową jest prostym procesem, który można zrealizować w kilku krokach – szczególnie gdy zdecydujesz się na złożenie wniosku poprzez aplikację efines.pl dostępną zarówno dla pożyczkobiorców, jak i ekspertów kredytowych współpracujących z siecią biur Fines. Procedura ubiegania się o pożyczkę w KredytOK wygląda następująco:

 1. Określ kwotę pożyczki i okres spłaty.
 2. Uzupełnij wniosek pożyczkowy, podając swoje dane osobowe: imię, nazwisko, PESEL, numer dowodu oraz informacje o dochodach.
 3. Wnioskując w KredytOK, musisz zweryfikować swoją tożsamość przez dodatkową aplikację Kontomatik.
 4. Podpisz umowę po otrzymaniu decyzji pożyczkowej.
 5. Ustal wspólnie z konsultantem sposób wypłaty gotówki – przelewem, czekiem GIRO lub poprzez odbiór od doradcy KredytOK.

Pożyczka w KredytOK – jak wykorzystać otrzymane pieniądze?

Decydując się na pożyczkę w KredytOK, nie musisz martwić się o to, w jaki sposób wykorzystać otrzymane środki. Instytucja nie sprawdza tego, jak pożyczkobiorcy spożytkują zaciągnięte zobowiązanie. To oznacza pełną dowolność. Jako pożyczkobiorca podpisujący umowę z KredytOK, możesz przeznaczyć otrzymane pieniądze na:

 • wyjazd wakacyjny,
 • remont samochodu lub motocykla,
 • zakup wymarzonego sprzętu audio,
 • organizację przyjęcia urodzinowego dla dziecka,
 • zakup prezentu ślubnego dla bliskich osób,
 • remont domu lub mieszkania.

Możliwości po zaciągnięciu pożyczki w KredytOK są praktycznie nieograniczone. To oznacza, że możesz wnioskować o finansowanie bez zmartwień o to, na co zostaną wydane środki.

Dlaczego warto skorzystać z oferty KredytOK przez efines?

Jest wiele powodów, dla których warto zdecydować się na finansowanie w KredytOK, szczególnie z opcją wnioskowania przez efines. To przede wszystkim gwarancja: bezpieczeństwa, szybkiej wypłaty środków na konto, a także minimum formalności do załatwienia.

Wybierając tę firmę pożyczkową, nie musisz martwić się praktycznie o nic. Decyzję kredytową otrzymasz w kilkanaście minut – całkowicie przez internet. Dzięki temu bez wychodzenia z domu pozyskasz dodatkowe pieniądze i zrealizujesz swoje cele i marzenia.

FAQ

Jakie źródła dochodu są akceptowane do pożyczki w KredytOK?

Decydując się na wnioskowanie o pożyczkę do 10 tys. w KredytOK, warto wiedzieć, że akceptowane źródła dochodu pożyczkobiorców, to: umowa o pracę, zlecenie, o dzieło, emerytura, renta, alimenty, a nawet działalność gospodarcza.

Jak firma pożyczkowa weryfikuje dane potencjalnych klientów?

KredytOK weryfikuje swoich klientów poprzez analizę rejestrów dłużników, a także ocenę zdolności kredytowej na podstawie podanych danych odnośnie do dochodów oraz przedstawionych zaświadczeniach.

Kiedy można wnioskować o kolejną pożyczkę w KredytOK?

Po spłacie trzech rat pożyczki w KredytOK, można ubiegać się o kolejne finansowanie z minimum formalności – także przez aplikację efines.pl.

Czy mogę wziąć pożyczkę w KredytOK jako dłużnik?

Nie ma żadnych przeciwwskazań, aby złożyć wniosek pożyczkowy, nawet jeśli widniejesz w bazach dłużników. Przyznanie pożyczki jest uzależnione od indywidualnej oceny zdolności kredytowej i wiarygodności potencjalnego klienta. Aby dowiedzieć się, jakie są szanse na pozyskanie pożyczki, warto skontaktować się przedstawicielem firmy pożyczkowej lub ekspertem w efines.

Jak spłacać miesięczne raty w KredytOK?

Procedura spłaty zaciągniętego zobowiązania w KredytOK jest naprawdę prosta. Wystarczy poczekać na przesłanie harmonogramu przez firmę pożyczkową, tuż po podpisaniu umowy. Następnie trzeba wykonać przelew w terminie na wskazany numer konta bankowego i to wszystko.

Dlaczego i kiedy KredytOK może odmówić udzielenia pożyczki?

Odmowa udzielenia pożyczki w KredytOK jest możliwa wtedy, kiedy potencjalny klient nie spełni warunków stawianych przez pożyczkodawcę. Do najczęstszych powodów, zaliczamy: brak zdolności kredytowej, wiele negatywnych wpisów w BIK, błędnie uzupełniony wniosek pożyczkowy, negatywna ocena wiarygodności klienta przez analityków firmy.

Wady i zalety KredytOK

Zalety

 • możliwość wnioskowania w 100% bez wychodzenia z domu – przez aplikację efines.pl lub bezpośrednio na stronie pożyczkodawcy,
 • wygodna spłata zadłużenia w miesięcznych ratach,
 • szybka decyzja o przyznaniu pożyczki nawet w 15 minut,
 • wiele opcji wypłaty gotówki w ramach pożyczki,
 • przejrzyste warunki finansowania.

Wady

 • konieczne jest wykazanie odpowiednio wysokiej zdolności kredytowej,
 • brak możliwości zaciągnięcia pożyczki z negatywną historią w BIK.