efines.pl

eFines.pl
Show Sidebar
|

Kredyt na city break na walentynki

Kobieta i mężczyzna trzymają się za rękęWalentynki coraz bliżej, a Ty nie masz wystarczających środków, aby zrobić przyjemność ukochanej osobie? Doskonałym pomysłem może być kredyt na city break! Na walentynki to doskonała opcja. Zorganizowanie szybkiego wyjazdu na weekend tylko we dwoje, np. do Włoch to nie tylko piękny gest miłosny, ale także szansa na miło spędzony czas.

Walentynkowy wypad we dwoje? City break za granicą!


Jeśli zastanawiasz się nad tym, co zrobić na walentynki, aby nie kupować kwiatów lub czekoladek… doskonałym pomysłem może być 2 lub 3-dniowy wyjazd walentynkowy w formie city break. Co to takiego? To pewien rodzaj podróżowania, który obfituje jednocześnie w szereg atrakcji, a także jest organizowany dość spontanicznie. Oczywiście wiąże się to z szeregiem formalności do załatwienia, np. bilety lotnicze, rezerwacja hotelu oraz atrakcji turystycznych.
Czego jednak nie robi się dla swojej drugiej połówki, szczególnie w walentynki? Zanim podejmiesz decyzję o tym, aby zabrać swoją ukochaną na kilkudniowy wyjazd, dokładnie określ swój budżet oraz cel podróży. Najpopularniejsze miejsca w Polsce, które są doskonalą bazą wypadową na city break, to: Wrocław, Warszawa, Poznań, a nawet Trójmiasto. W tych lokalizacjach będziesz mieć dostęp do wielu atrakcji, a także przepięknych apartamentów hotelowych, które umilą wspólny pobyt walentynkowy.
Ciekawym rozwiązaniem jest także city break na walentynki za granicą. W tym przypadku możesz wybrać się ze swoją drugą połówka do takich miast, jak: Amsterdam, Paryż, Werona, Mediolan i Kopenhaga.

Wyjazd city break na walentynki – skąd wziąć środki na szybki urlop we dwoje?


Kilkudniowy, romantyczny wyjazd we dwoje do pięknego miasta w Polsce lub za granicą to świetny pomysł, choć często bywa nieco kosztowny. Szacuje się, że wyjazdy typu city break to wydatek od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych. Wszystko zależy od tego, jaki wybierzesz cel podróży, standard hotelu, a także atrakcje turystyczne, które odwiedzisz ze swoją drugą połówką.
Świetnym sposobem na pozyskanie środków potrzebnych na wyjazd city break na walentynki jest kredyt gotówkowy. Ciekawe oferty kredytów umożliwiających pozyskanie dodatkowej gotówki na dowolnie wybrany cel (w tym przypadku wyjazd city break na walentynki) znajdziesz na stronie efines.pl. Aby wybrać jak najkorzystniejszą ofertę kredytu gotówkowego, możesz porównać dostępne propozycje lub skorzystać z pomocy eksperta przez aplikację eFines.pl.

Kredyt gotówkowy na wyjazd city break – na co zwrócić uwagę, wybierając ofertę dla siebie?


Pomysł na walentynkowy wyjazd city break często pojawia się na ostatnią chwilę. Z tego względu warto wiedzieć, jak wybrać najkorzystniejszą ofertę finansowania, która pozwoli na pokrycie kosztów całego wyjazdu walentynkowego. Wystarczy, że w trakcie analizy ofert kredytów gotówkowych weźmiesz pod uwagę kilka parametrów:

  • oprocentowanie,
  • RRSO,
  • prowizję banku,
  • dostępną kwotę kredytu,
  • okres spłaty.

Dość istotny jest także sposób weryfikacji wniosku złożonego przez potencjalnego klienta. Na ostatnią chwilę najlepiej wybierz ofertę kredytu gotówkowego, który będziesz w stanie pozyskać w jak najkrótszym czasie. Nie oznacza to jednak, że całkowite koszty finansowania nie są istotne. Jeśli nie masz doświadczenia w przypadku kredytów gotówkowych, lepiej skorzystaj z pomocy wykwalifikowanego specjalisty i pozyskaj dodatkowe pieniądze na dowolnie wybrany cel.

 

Jak zorganizować walentynkowy wyjazd city break? Krok po kroku


Wyjazd typu city break dla dwójki osób na walentynki możesz zorganizować na dwa sposoby: samodzielnie lub z pomocą biura podróży. O ile druga opcja jest znacznie łatwiejsza, to jednak może być nieco droższa ze względu na prowizję biura podróży. Kiedy zdecydujesz się na samodzielną organizację city break, pamiętaj tylko o kilku krokach:

  1. Dobry plan podróży – określ, co chcesz zobaczyć i gdzie się udać we dwoje.
  2. Zarezerwuj lot samolotem lub inny środek transportu – zależnie od celu podróży.
  3. Zarezerwuj pobyt w hotelu – najlepiej postaw na romantyczny apartament dla zakochanych.
  4. Wyszukaj i opłać atrakcje turystyczne, które są dostępne w danym miejscu.

Wybierając się na walentynkowy wyjazd city break, musisz zadbać o to, aby pobyt był idealny pod każdym względem, a także… romantyczny!
Teraz już wiesz, jak zorganizować wyjazd dla zakochanych na walentynki, aby zadowolić swoją drugą połówkę. Zawsze zadbaj też o to, aby mieć odpowiedni bufor finansowy na ten cel. Jeśli nie jesteś w stanie odłożyć odpowiednich środków, zdecyduj się na kredyt gotówkowy i zorganizuj wyjazd, który zapamiętasz na długi czas!