efines.pl

eFines.pl

Kredyt gotówkowy lub pożyczka bez zaświadczeń online

Kredyty gotówkowe i pożyczki online bez zaświadczeń to ciekawa forma finansowania, z której może skorzystać praktycznie każda osoba pełnoletnia. Finansowanie w takiej formie jest dostępne w ofertach różnych instytucji, choć dodatkowe środki bez jakichkolwiek zaświadczeń można otrzymać przede wszystkim w firmach pożyczkowych. Brak konieczności dostarczania dodatkowej dokumentacji do kredyto- i pożyczkodawcy znacznie przyspiesza procedury związane z weryfikacją wniosku oraz podpisaniem umowy. Decydując się na kredyt gotówkowy lub pożyczkę bez zaświadczeń online można otrzymać dodatkowe pieniądze jeszcze w ten sam dzień – bezpośrednio na konto bankowe.


Pożyczaj tak,
Jak Lubisz

Czy warto zaciągnąć pożyczkę lub kredyt bez zaświadczeń?

Opłacalność podpisania takiej umowy to kwestia indywidualna. Aby podjąć właściwą decyzję, warto poznać wszystkie cechy charakterystyczne takiej formy wsparcia finansowego.

Kto udziela kredytów i pożyczek bez zaświadczeń online? Oferta efines

Pożyczki i kredyty gotówkowe przyznawane przez internet bez zaświadczeń to forma finansowania, z której może skorzystać praktycznie każdy klient efines. Wsparcie finansowe na przejrzystych zasadach można otrzymać w tym przypadku od popularnych firm pożyczkowych oraz niektórych banków komercyjnych działających na terenie kraju.

Dlaczego warto zdecydować się na szybką pożyczkę/kredyt bez zaświadczeń? To trzy proste powody.

 1. Ekspresowa weryfikacja wniosku – umowę można podpisać nawet po 15 minutach od czasu złożenia wniosku z opcją wypłaty środków bezpośrednio na wskazany rachunek bankowy.
 2. Brak zbędnych formalności – nie musisz martwić się o konieczność kompletowania dokumentacji dochodowej lub zdobywanie zaświadczenia o dochodach od pracodawcy. W przypadku kredytów gotówkowych i pożyczek bez zaświadczeń takie formalności nie są wymagane.
 3. Maksimum dyskrecji – brak konieczności dostarczania zaświadczeń od pracodawcy to gwarancja maksymalnej dyskrecji w trakcie zaciągania nowego zobowiązania. Dzięki temu nikt nie dowie się o podpisaniu umowy na kredyt lub pożyczkę.

Warto jednak mieć na uwadze, że kredyty bez zaświadczeń nie są równoznaczne z tym, że kredyto- i pożyczkobiorca nie musi wykazywać żadnych dochodów. Warunkiem przyznania finansowania jest odpowiednia zdolność kredytowa oraz pozytywna ocena wiarygodności potencjalnego klienta przez pożyczkodawcę. 

Oferty  pożyczek i kredytów gotówkowych bez zaświadczeń przez internet – kto może z nich skorzystać?

Oferty kredytów i pożyczek bez zaświadczeń są skierowane do osób, które potrzebują pozyskać dodatkową gotówkę w krótkim czasie. W branży finansowej najczęściej można spotkać się z pojęciem oceny zdolności kredytowej klienta. Banki komercyjne często wymagają dostarczenia dokumentacji dochodowej, np. zaświadczenia od pracodawcy lub wyciągów z rachunku bankowego.

Czy można tego uniknąć? Oczywiście, że tak. Wystarczy zdecydować się na oferty pożyczek i kredytów gotówkowych bez zaświadczeń online w efines. Oferty finansowania w tej formie są skierowane do osób pełnoletnich ze zdolnością do czynności prawnych oraz stabilnymi dochodami miesięcznymi.

Pożyczki i kredyty gotówkowe bez zaświadczeń przez internet są idealnym rozwiązaniem dla osób:

 • zatrudnionych na umowach śmieciowych, czyli umowa zlecenie lub o dzieło,
 • utrzymujących się z zasiłków lub innych źródeł dochodu np. alimenty i stypendia,
 • pracujących bez umowy,
 • zarejestrowanych w urzędzie pracy i pobierających zasiłek socjalny.

Standardowy proces kredytowy często trwa nawet do 24 godzin, gdzie udzielenie pożyczki lub kredytu bez zaświadczeń online odbywa się w ciągu kilkunastu minut. To główny atut takiego rozwiązania, który zachęca wiele osób w Polsce do złożenia wniosku przez efines.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby wziąć pożyczkę bez zaświadczeń online?

W dzisiejszych czasach praktycznie każdy może ubiegać się o kredyt gotówkowy lub pożyczkę bez zaświadczeń. Można to zrobić online, np. przez aplikację efines, ale tylko po spełnieniu podstawowych wymogów kredytodawcy:

 • ukończone co najmniej 18 lat,
 • pełna zdolność do czynności prawnych,
 • dostęp do internetu w celu złożenia wniosku,
 • własny numer telefonu komórkowego, adres e-mail oraz konto bankowe,
 • aktualny dokument tożsamości.

Niektóre oferty finansowania mogą generować konieczność dostarczenia do instytucji finansującej zaświadczenia o dochodach od pracodawcy. To jednak prosty dokument, który można wygenerować samodzielnie w ciągu kilku minut.

Choć kredyty i pożyczki bez zaświadczeń online są udzielane z minimum formalności, to jednak może zdarzyć się, że kredyto- i pożyczkodawcy zweryfikują historię kredytową. W tym celu prześwietlane są rejestry dłużników:

 • Biuro Informacji Kredytowej,
 • Biuro Informacji Gospodarczej,
 • Krajowy Rejestr Dłużników,
 • i inne…

Po sprawdzeniu danych potencjalnego klienta bank lub firma pożyczkowa wydaje ostateczną decyzję o przyznaniu finansowania lub ewentualnym odrzuceniu wniosku.

Kredyty i pożyczki bez zaświadczeń a weryfikacja tożsamości

Nowoczesne technologie informatyczne umożliwiają bankom i pożyczkodawcom szybką i dokładną weryfikację wiarygodności potencjalnego klienta, bez konieczności dostarczania dodatkowych dokumentów i zaświadczeń.

Osoby ubiegające się o kredyt lub pożyczkę bez zaświadczeń online mogą dokonać weryfikacji swojej tożsamości na kilka sposobów.

 1. Standardowy przelew bankowy – to dotychczas często wykorzystywana opcja i prawdopodobnie najbardziej lubiana przez klientów. Dla pożyczko- i kredytobiorców to ogromna wygoda, gdyż sam przelew weryfikacyjny jest prosty do wykonania i opiewa na kwoty nie większe niż 1 złoty.
 2. Weryfikacja telefoniczna – w tym przypadku odbywa się rozmowa z konsultantem, który sprawdza poprawność podanych danych osobowych we wniosku. Rozmowy tego typu są przeprowadzane profesjonalnie, dlatego nie należy się ich obawiać.
 3. Potwierdzenie danych wyciągiem z konta bankowego – to często praktykowana forma sprawdzenia tożsamości potencjalnego klienta. Banki i firmy pożyczkowe mogą wymagać tylko wyciągu, który zawiera dane osobowe te same, co podane we wniosku o pożyczkę lub kredyt bez zaświadczeń.
 4. Aplikacja Kontomatik lub Instantor – to dwie innowacyjne formy weryfikacji wykorzystywane przez pożyczkodawców pozabankowych. Analiza danych osobowych odbywa się w tym przypadku z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa, a weryfikacja odbywa się w czasie rzeczywistym.

Kredyt bez zaświadczeń – czy inne dokumenty mogą być wymagane?

Decydując się na kredyt gotówkowy bez zaświadczeń, trzeba liczyć się z tym, że bank może poprosić o dostarczenie innych dokumentów, które potwierdzą zdolność kredytową. To najczęściej:

 • oświadczenie o zarobkach na druku bankowym – taka informacja to jedynie wskazanie klienta na wartość osiąganych dochodów w gospodarstwie domowym,
 • wyciągi z konta bankowego – banki komercyjne najczęściej wymagają historii wpływów z ostatnich 3, 6 lub 12 miesięcy,
 • kopia deklaracji PIT za poprzedni rok.

Jak wybrać najlepszą ofertę kredytu lub pożyczki bez zaświadczeń online?

Jest wiele czynników, które warto wziąć pod uwagę na etapie poszukiwania ofert pożyczek lub kredytów gotówkowych bez żadnych zaświadczeń o dochodach. Nawet jeśli wnioskujesz przez efines, koniecznie sprawdź:

 • RRSO, czyli Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania,
 • oprocentowanie bazowe,
 • prowizję banku/firmy pożyczkowej,
 • marżę,
 • koszty okołokredytowe,
 • koszty polisy ubezpieczeniowej,
 • maksymalną dostępną kwotę pożyczki/kredytu,
 • okres spłaty.

Po analizie tych parametrów będziesz w stanie wybrać ciekawą ofertę kredytu gotówkowego lub pożyczki – oczywiście bez żadnych zaświadczeń na druku od pracodawcy. Całkowita kwota dostępna w ramach takich form finansowania jest znacznie niższa, aniżeli dla standardowych ofert kredytów gotówkowych i pożyczek. Dlaczego? Głównie ze względu na większe ryzyko przyznania finansowania.

Jeśli nie masz doświadczenia w finansach lub ubiegasz się o swoją pierwszą pożyczkę/kredyt bez zaświadczeń online, koniecznie skorzystaj ze wsparcia profesjonalistów. To gwarancja, że wybrana oferta będzie dla Ciebie korzystna i nie będziesz martwić się o formalności związane z procesem ubiegania się o dodatkową gotówkę.

Pożyczki i kredyty bez zaświadczeń przez internet – ile można pożyczyć i na jaki cel?

Formy finansowania dostępne z minimum formalności oraz bez dodatkowych zaświadczeń to propozycja dla osób, które chcą w krótkim czasie pozyskać dodatkowe pieniądze na dowolnie wybrany cel. Banki i firmy pożyczkowe najczęściej udzielają kwoty finansowania bez żadnych zaświadczeń do kilkunastu tysięcy złotych. Przyznanie większej kwoty bez skrupulatnej weryfikacji klienta byłoby związane z nadmiernym ryzykiem braku spłaty zadłużenia w przyszłości.

W dzisiejszych czasach ofert finansowania bez zaświadczeń jest naprawdę wiele. Możesz znaleźć ciekawe propozycje w ofercie efines, dzięki czemu bez potrzeby wychodzenia z domu otrzymasz pożyczkę lub kredyt bez konieczności dostarczania dodatkowych dokumentów, np. od pracodawcy.

Pożyczki i kredyty gotówkowe bez zaświadczeń online – FAQ

Co jest potrzebne do pożyczki i kredytu bez zaświadczeń przez internet?

Aby ubiegać się o finansowanie bez zaświadczeń o dochodach, potrzebujesz tylko ważny dokument tożsamości, własne konto w banku, numer telefonu oraz adres e-mail.

Jak szybko są wypłacane środki w ramach pożyczek i kredytów bez zaświadczeń?

Instytucje pozabankowe i banki wypłacają należne środki w ramach kredytu lub pożyczki bez zaświadczeń tuż po podpisaniu umowy. Czas wpłynięcia pieniędzy na konto jest zależny od sesji ELIXIR w banku.

Jakie źródła dochodu są akceptowane w ramach ofert pożyczek i kredytów bez zaświadczeń przez internet?

O finansowanie bez zaświadczeń można ubiegać się przez internet na podstawie dochodów osiąganych w ramach umowy o pracę, o dzieło, zlecenie, a także: renty, emerytury, alimentów lub świadczenia rehabilitacyjnego.

Czym jest zaświadczenie o dochodach?

To dokument, który potwierdza okres zatrudnienia oraz wysokość osiąganych dochodów w określonym czasie. Zaświadczenie jest wydawane na druku od pracodawcy z firmową pieczątką.