efines.pl

eFines.pl

Sprawdź pozostałe:

Smartney w efines.pl oferta pożyczki
Pożyczka provident w efines.pl
Raiffeisen Digital bank kredyt gotówkowy w efines.pl
SuperGrosz w efines.pl
lendup w efines.pl szybka pożyczka
Miloan pożyczka w efines.pl chwilówka
Axicard w efines.pl
Bocian Pożyczki w efines.pl oferta

 

Ikano Bank to instytucja, która rozrasta się z miesiąca na miesiąc. Dla osób, które potrzebują dodatkowych środków, doskonałym wyborem jest kredyt gotówkowy do 50 tys. złotych. Procedura weryfikacji wniosku i wypłata należnych środków odbywa się wyjątkowo szybko, o ile kredytobiorca spełnia podstawowe warunki finansowania.

Kredyt gotówkowy Ikano Bank – co warto wiedzieć?

 • kwota kredytu do 50 tys. złotych,
 • maksymalny okres spłaty do 120 miesięcy,
 • wiele akceptowalnych źródeł dochodu,
 • kwota kredytu na dowolnie wybrany cel,
 • możliwość wnioskowania o kredyt przez internet, np. w aplikacji eFines.

Jakie są warunki finansowania w ramach kredytu gotówkowego Ikano Banku?

Każdy, kto zdecyduj się na złożenie wniosku o kredyt gotówkowy w Ikano Banku może liczyć na naprawdę atrakcyjne warunki finansowania. Spłatę zaciągniętego długu można rozłożyć nawet na 10 lat, dzięki czemu wysokość miesięcznej raty nie stanowi nadmiernego obciążenia dla domowego budżetu. Aby móc ubiegać się o kredyt gotówkowy w Ikano Banku trzeba też spełnić kilka istotnych warunków:

 • wiek co najmniej 21 lat,
 • pełna zdolność do czynności prawnych,
 • polskie obywatelstwo,
 • ważny dowód tożsamości,
 • minimalne dochody na poziomie 1300 złotych.

Osoby spełniające powyższe warunki mogą ubiegać się o kredyt gotówkowy w Ikano Banku nawet do 50 tys. złotych.

Jak wnioskować o kredyt gotówkowy do 50 tys. w Ikano Bank? Sprawdź aplikację efines!

Wniosek o finansowanie do 50 tys. złotych w Ikano Banku można złożyć wygodnie przez aplikację efines. Wystarczy ustalić potrzebną kwotę kredytu, uzupełnić wniosek kredytowy i poczekać na wydanie decyzji o przyznaniu finansowania. Z pomocą eksperta kredytowego Fines procedura wnioskowania jest o wiele łatwiejsza. Po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej wystarczy podpisać umowę i cieszyć się z dodatkowej gotówki na swoim rachunku bankowym.
Uwaga! Wnioskowanie o kredyt w Ikano Banku przez eFines nie generuje żadnych dodatkowych kosztów.

IKANO Bank a raty IKEA – co warto wiedzieć?

W ramach kredytu gotówkowego w IKANO Banku można pokryć koszty złożenia zamówienia w sieci sklepów IKEA. To dobre rozwiązanie dla każdego, kto planuje zmienić wyposażenie kuchni lub całego domu i pokryć koszty wygodnym kredytem z płatnościami miesięcznymi. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, wystarczy zgłosić się do sklepu i podpisać umowę w punkcie IKANO Banku.

Dodatkowe pieniądze a kredyt gotówkowy IKANO Bank – jak je wykorzystać?

Każdy, kto zdecyduje się na zaciągnięcie kredytu gotówkowego w IKANO Banku może przeznaczyć otrzymane pieniądze na dowolnie wybrany cel. Kredytobiorcy wnioskujący o finansowanie przez aplikacje efines mogą wykorzystać wsparcie finansowe na:

 • nowe wyposażenie kuchni, salonu i całego domu,
 • remont nieruchomości,
 • serwis samochodu,
 • wakacje dla całej  rodziny,
 • organizację przyjęcia weselnego.

Nie ma konieczności wskazywania we wniosku kredytowym tego, w jaki sposób zostaną spożytkowane otrzymane środki – nawet w maksymalnej dostępnej kwocie. 

FAQ

Czy ubezpieczenie kredytu gotówkowego w IKANO Banku jest obowiązkowe?

Polisa ubezpieczenia kredytu gotówkowego w IKANO Banku nie jest obowiązkowa. Każdy kredytobiorca może dobrowolnie podpisać umowę polisy, która chroni ubezpieczonego na wypadek wystąpienia trudnych sytuacji w życiu, np. śmierć ubezpieczonego, śmierć małżonka lub partnera, utrata pracy, poważne zachorowanie lub długotrwały pobyt w szpitalu.

Czy każdy może skorzystać z ubezpieczenia kredytu gotówkowego?

Niestety nie. Osoby po 69. roku życia nie mogą skorzystać z dodatkowej polisy ubezpieczenia w trakcie ubiegani się o kredyt gotówkowy w IKANO Banku. Dodatkowo ubezpieczenie nie jest dostępne przy zaciągnięciu tzw. kredytu wspólnego, czyli ze współkredytobiorcą.

Jaki jest minimalny okres zatrudnienia akceptowany przez IKANO Bank?

Ubiegając się o kredyt gotówkowy w IKANO Banku konieczne jest posiadanie umowy z pracodawcą od co najmniej 3 miesięcy. Dla umowy zlecenie wymogiem jest 6 miesięcy ciągłego zatrudnienia. Największe obostrzenia są nakładane na przedsiębiorców – tutaj wymagane jest 18 miesięcy ciągłego prowadzenia działalności.

Ile trzeba czekać na decyzję IKANO Banku odnośnie do przyznania kredytu gotówkowego?

Czas potrzebny na weryfikację złożonych dokumentów to maksymalnie 24 godziny. Składając wniosek z pomocą eksperta przez efines można znacznie przyśpieszyć procedury kredytowe i szybciej otrzymać decyzję o przyznaniu finansowania.

Na jakim oprocentowaniu przyznawany jest kredyt gotówkowy w IKANO Banku?

W przypadku kredytu gotówkowego w IKANO Banku obowiązuje oprocentowanie stałe przez cały okres finansowania. To oznacza, że wysokość miesięcznych rat i całkowitej kwoty do spłaty nie ulega zmianie przez cały czas trwania umowy kredytowej.

Kredyt gotówkowy do 50 tys. złotych w Ikano Banku – zalety i wady

Zalety:

 • wysoka kwota kredytu,
 • długi okres spłaty,
 • wiele akceptowalnych źródeł dochodu,
 • możliwość wnioskowania przez internet.

Wady:

 • konieczność wykazywania minimalnych dochodów na poziomie 1300 złotych,
 • niezbędne zaświadczenia o zatrudnieniu od pracodawcy,
 • minimalny okres zatrudnienia (umowa o pracę 3 miesiące lub umowa zlecenie 6 miesięcy).

FAQ – kredyt gotówkowy Ikano Bank

W jaki sposób Ikano Bank weryfikuje kredytobiorców?

Ikano Bank weryfikuje potencjalnych kredytobiorców głównie na podstawie przedstawionych informacji we wniosku kredytowym oraz dołączonych dokumentów, np. zaświadczenia o dochodach od pracodawcy. Instytucja może też weryfikować rejestry dłużników, np. BIK.

Jakie źródła dochodu są akceptowane przez Ikano Bank?

Ikano Bank w ramach kredytu gotówkowego do 50 tys. złotych akceptuje wiele źródeł dochodu: umowa o pracę, działalność gospodarcza, umowa zlecenie, emerytura lub renta, działalność rolnicza oraz kontrakty. Warto dodać, że w przypadku działalności gospodarczej minimalny okres działalności wynosi 18 miesięcy.

Jaka jest minimalna kwota kredytu w Ikano Banku?

Minimalna kwota kredytu w Ikano Banku to 1000 złotych, natomiast maksymalna 50 tys. złotych. Warto dodać, że ostateczne warunki finansowania są ustalane dopiero po weryfikacji zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy.

Czy do kredytu w Ikano Bank potrzebne są udokumentowane źródła dochodu?

Tak, na etapie wnioskowania o kredyt gotówkowy do 50 tys. złotych w Ikano Banku potrzebne są zaświadczenia o dochodach od pracodawców lub inne dokumenty potwierdzające wysokość dochodów, np. w ramach prowadzenia działalności gospodarczej.