efines.pl

eFines.pl
Show Sidebar
|

Dzień Doceniania Męża odbywa się co roku! Zabierz swojego mężczyznę na wykwintną kolację do hotelu. Z pożyczką w efines.pl to możliwe!

Mężczyzna i kobieta patrzą na siebie siedząc przy stole

Pamiętaj! Męża warto doceniać nie tylko od święta, ale przez cały rok! Takie podejście powinno być oczywiście odwzajemnione – tylko wtedy relacja będzie prawdziwa i długotrwała. Planujesz zorganizować romantyczny wyjazd, aby wzmocnić uczucia pomiędzy wami, ale brakuje Ci środków na spontaniczny wypad do obiektu hotelowego na kolację? Sprawdź ofertę pożyczek w aplikacji efines.pl i zdobądź dodatkowe środki jeszcze w ten sam dzień!

Wyjazd do luksusowego hotelu na kolację – czy to dobry sposób na spędzanie czasu z małżonkiem?

Aby celebrować miłość i uczcić wieloletni związek ze swoim mężem nie potrzebujesz takich komercyjnych wydarzeń, jak Dzień Doceniania Męża. Możesz to robić zawsze wtedy, kiedy masz ochotę. Wyjazd do pięknego obiektu hotelowego z dostępem do wykwintnej restauracji to strzał w dziesiątkę, szczególnie jeśli zależy Ci, aby wieczór pozostał w pamięci męża na długi czas.

Zanim zdecydujesz się na organizację spontanicznego wypadu na kolację, przejrzyj dostępne oferty hoteli organizujących spotkania we dwoje w akompaniamencie muzyki oraz przepysznych dań i trunków. Poszczególne miejsca różnią się nie tylko ofertą dań na kolację i drinków, ale także cenami świadczonych usług.

Jak wybrać idealne miejsce na kolację z mężem? Sprawdź!

Chcesz zorganizować niezapomniany wieczór, który będzie upamiętnieniem dla wieloletniego związku z Twoim mężem? Możesz zdecydować się na wyjazd do hotelu na kolację (opcjonalnie ze śniadaniem). Aby wybrać jak najlepsze miejsce, weź pod uwagę:

  • dostępne terminy,
  • rodzaj serwowanych potraw restauracyjnych – dopasuj menu tak, aby w 100% zaspokoić kubki smakowe swojego męża,
  • cenę dań oraz noclegu,
  • odległość hotelu od miejsca zamieszkania,
  • opinie zadowolonych gości.

Na podstawie tych informacji będziesz w stanie wybrać idealny hotel dla siebie i swojego męża. W tak wyjątkowy wieczór warto zadbać o to, aby wszystko było wręcz perfekcyjne. Głównie z tego względu wszelkie oszczędności związane z wyjazdem nie są wskazane. Jeśli brakuje Ci pieniędzy na organizację wyjazdu na kolację i jednorazowego noclegu w hotelu, możesz wykorzystać ofertę pożyczek dostępnych w aplikacji efines.pl.

To dobry sposób, aby pokryć nawet 100% kosztów wyjazdu, a pozostałą kwotę wykorzystać na drobny upominek dla męża. W ramach pozabankowego finansowania pod postacią szybkiej pożyczki możesz pozyskać nawet kilka tysięcy złotych z opcją wypłaty środków na konto w kilkanaście minut po zawarciu umowy. To dobry sposób, aby zdobyć pieniądze nawet na ostatnią chwilę tuż przed planowanym wyjazdem.

Ile kosztuje romantyczna kolacja dla dwojga z noclegiem w hotelu?

Wyjazd na romantyczną kolację do hotelu jest uzależniony od standardu wykończenia obiektu, renomy i jakości dań wydawanych przez restaurację oraz lokalizacji hotelu. Możesz zdecydować się na obiekt położony nad morzem lub w pobliżu górskich stoków – w takich miejscach za kolację zapłacisz średnio 300-500 złotych wraz z alkoholem. 

Do tego musisz dołożyć cenę noclegu, która w luksusowych apartamentach może sięgać nawet ponad 1000 złotych za noc. Oprócz powyższych na całkowite wydatki związane z organizacją romantycznego wieczoru dla męża wpływa także cena paliwa potrzebnego na dojazd do obiektu. Finalnie musisz liczyć się z wydatkiem do 2-3 tys. złotych z jednodniowy wyjazd w luksusowych warunkach.

Oczywiście możesz zdecydować się na tańsze alternatywy, ale najczęściej wiąże się to z nieco gorszym standardem hotelowym oraz gorszą ofertą dań restauracyjnych. Na wspólnym wypadzie na romantyczną kolację do hotelu nie warto oszczędzać, szczególnie jeśli zapoznasz się z ofertą pożyczek w aplikacji efines.pl i dodatkowo skorzystasz ze wsparcia eksperta na etapie pozyskiwania dodatkowych środków na ten cel.