efines.pl

eFines.pl
Show Sidebar
| |

Brak środków na prywatne wizyty u lekarza? Weź pożyczkę w efines.pl i zadbaj o swoje zdrowie!

Dwie kobiety siedzą przy stole
Zdrowie to jeden z najważniejszych aspektów życia każdego człowieka. Niestety wizyty lekarskie są nieuniknione. Bezpłatne wizyty u specjalistów są dość problematyczne, szczególnie ze względu na słabą dostępność terminów. W skrajnych przypadkach wizyta u lekarza na NFZ może odkładać się w czasie nawet o kilka lat. Z tego względu wiele osób decyduje się na prywatne wizyty u specjalistów, które są dość kosztowne. Dowiedz się, jak pokryć wydatki związane z leczeniem i konsultacjami medycznymi u prywatnych specjalistów!

Ile kosztuje prywatna wizyta u lekarza?

Większość wizyt lekarskich w Polsce jest gwarantowana w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Niestety podstawowa opieka medyczna w kraju nie zawsze jest dostępna od ręki. Często na wizyty u specjalistów trzeba czekać latami. Osoby chore najczęściej nie mają tyle czasu lub po prostu chcą szybciej podjąć leczenie. To przekłada się na rosnącą popularność prywatnych wizyt lekarskich.

Koszty konsultacji u prywatnych specjalistów to wydatek do kilkuset złotych za pojedynczą wizytę. Do tego często trzeba doliczyć koszty dodatkowych badań lekarskich i diagnostycznych w laboratoriach, których ceny mogą wynieść do kilku tysięcy złotych. W sytuacji, kiedy chora osoba chce skorzystać z prywatnego leczenia w placówkach medycznych, np. porody, operacje lub inne zabiegi konieczne do utrzymania dobrego zdrowia wydatki rosną nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Takie duże koszty mogą mocno obciążać domowy budżet, a często zdarza się, że leczenie zostaje przerwane – głównie ze względu na brak środków.

Dobrym sposobem na pokrycie kosztów podstawowych wizyt lekarskich są pożyczki krótkoterminowe. W ramach takich ofert finansowania otrzymasz nawet do kilku tysięcy złotych z krótkim terminem spłaty. Pozyskane pieniądze możesz przeznaczyć, np. na pokrycie kosztów prywatnego leczenia i konsultacji ze specjalistą.

Czy warto wykonywać badania w prywatnych klinikach medycznych?

Jeśli cierpisz na problematyczne schorzenia, a umówienie wizyty lekarskiej na NFZ w państwowych placówkach medycznych graniczy z cudem, jak najbardziej możesz zdecydować się na prywatne badania w klinice. Mimo dość wysokich kosztów, otrzymasz pełne wsparcie w zakresie:

  • konsultacji medycznych,
  • diagnostyki chorób,
  • leczenia farmakologicznego,
  • realizacji zabiegów – także operacji.

Wizyta w prywatnych klinikach oraz gabinetach lekarskich najczęściej wiąże się ze znacznym obciążeniem domowego budżetu. Jeśli jednak problemy zdrowotne wymagają natychmiastowego leczenia, nie warto wahać się ani chwili dłużej. Skąd wziąć środki na prywatne wizyty lekarskie? Sprawdź oferty pożyczek pozabankowych!

Potrzebujesz kompleksowej diagnostyki i leczenia lekarskiego, ale nie stać Cię na prywatną wizytę? Możesz zaciągnąć pożyczkę ratalną w efines. To dobry sposób, aby otrzymać nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych z dłuższym okresem spłaty. Wystarczy, że spełnisz kilka warunków pożyczkodawców:

  • pełnoletność,
  • zdolność kredytowa,
  • brak negatywnych wpisów w BIK.

Z pomocą eksperta kredytowego online wygodnie złożysz wniosek o przyznanie pożyczki, bez zbędnych formalności oraz stresu. To prawdopodobnie najszybszy sposób na pozyskanie dodatkowej gotówki w sytuacji, kiedy potrzebujesz nagłej pomocy prywatnej kliniki lekarskiej.

Sprawdź dostępne oferty efines, umów się na konsultacje online z ekspertem i dopasuj ofertę finansowania do swoich potrzeb. To nic nie kosztuje, a Ty zyskasz możliwość zdobycia dodatkowych środków niezbędnych do realizowania prywatnego leczenia u specjalistów.