efines.pl

eFines.pl
Show Sidebar
| |

Biżuteria, czekoladki i kwiaty – pożyczka pokryje wszystkie koszty

Mężczyzna stoi z kwiatami za kobietami siedzącymi na kanapie

Dzień Kobiet to coroczne święto obchodzone 8 marca już od 1910 roku. Mężczyźni w całej Polsce tego dnia chcą sprawić, chociażby małą przyjemność kobietą, które są bliskie im sercu. Chcesz kupić drogocenną biżuterię w komplecie z czekoladkami i bukietem róż na Dzień Kobiet, ale brakuje Ci środków? Wspomóż swój budżet pożyczką i nie martw się o wydatki.

Ile kosztują prezenty na Dzień Kobiet? Sprawdź, ile wydasz na upominki!

Prawie każda kobieta uwielbia otrzymywać prezenty, a także drobne upominki. Oczywiście warto decydować się na takie gesty nie tylko na Dzień Kobiet, ale także bez okazji. Całkowite koszty związane z zakupem prezentu dla kobiety w dniu jej święta mogą wynieść nawet do kilku tysięcy złotych. 

Jak to możliwe? Otóż drogocenna biżuteria ze złota (a najlepiej z diamentami) to nie tylko przepiękny gest, ale także przedmiot, który będzie świetnym upominkiem na Dzień Kobiet. W sklepach jubilerskich możesz kupić piękny naszyjnik, pierścionek, a nawet komplet biżuterii w kwotach od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Takie przedmioty generują największe wydatki, których pokrycie często wymaga wspomagania się pożyczką.

Inne, raczej drobne upominki mogą pełnić funkcję dodatku do biżuterii, jak np. bukiet czerwonych róż czy nawet przepyszne czekoladki. W przypadku kwiatów musisz jednak uważać, gdyż cena jednej róży to nawet 15 złotych. Biorąc pod uwagę możliwość skomponowania bukietu składającego się ze 100 róż, koszt zakupu staje się pokaźny.

Dodatkowe pieniądze na ostatnią chwilę przed Dniem Kobiet? Pożyczka online może uratować Ci życie!

Jeśli chcesz pozyskać dodatkowe pieniądze na dowolny cel (np. prezent na Dzień Kobiet), możesz wejść na efines.pl i zapoznać się z ofertą kredytów i pożyczek pozabankowych. Na miejscu otrzymasz rzetelną informację w zakresie porównania ofert, a także składania wniosku o przyznanie pożyczki.

To doskonały sposób, aby pozyskać dodatkowe pieniądze nawet tuż przed Dniem Kobiet. Szybka pożyczka pozabankowa z minimum formalności może być wypłacona nawet w 15 minut po dopełnieniu niezbędnych formalności i podpisaniu umowy z pożyczkodawcą. Warto dodać, że oferty pożyczek najczęściej opiewają na kwoty do kilku tysięcy złotych z okresem spłaty 30 dni.

Pożyczki w efines.pl – kto może skorzystać z takich ofert?

Z ofert pożyczek w efines.pl możesz skorzystać nie tylko wtedy, kiedy potrzebujesz pieniędzy na prezent na Dzień Kobiet. Niezależnie od sytuacji, pożyczki stanowią doskonałą formę wsparcia finansowego – ale tylko w krótkoterminowym rozrachunku. Jeśli chcesz otrzymać pozytywną decyzję o przyznaniu pożyczki, musisz spełnić kilka warunków, które na ogół wyglądają następująco:

  • pełnoletność,
  • pełna zdolność do czynności prawnych,
  • własne konto bankowe,
  • obywatelstwo polskie.

Zanim złożysz wniosek do wybranej firmy pożyczkowej o udzielenie pożyczki, przeanalizuj dokładnie warunki finansowania. Z pomocą eksperta Fines możesz zweryfikować: RRSO, oprocentowanie, dostępną kwotę chwilówki oraz okres spłaty. Na podstawie tych informacji ustalisz, jaki będzie całkowity koszt zaciągnięcia nowego zobowiązania i ocenisz opłacalność podpisania umowy z pożyczkodawcą.