efines.pl

eFines.pl

Sprawdź pozostałe:

Smartney w efines.pl oferta pożyczki
Pożyczka provident w efines.pl
Raiffeisen Digital bank kredyt gotówkowy w efines.pl
SuperGrosz w efines.pl
lendup w efines.pl szybka pożyczka
Miloan pożyczka w efines.pl chwilówka
Ikano Bank kredyt w efines.pl
Bocian Pożyczki w efines.pl oferta

W dzisiejszych czasach płatności zbliżeniowe cieszą się coraz większą popularnością, głównie ze względu na wygodę, a także możliwość korzystania ze specjalnie przeznaczonych środków dostępnych na karcie w dowolnie wybranym momencie. Jeśli szukasz naprawdę ciekawej propozycji na pozyskanie dodatkowych środków, koniecznie sprawdź ofertę Axi Card!

Karta kredytowa z limitem w Axi Card Prime – co warto wiedzieć?

Każdy posiadacz karty kredytowej Axi Card może korzystać z przyznanego limitu na dowolnie wybrany cel, niezależnie od sytuacji. Ta oferta jest skierowana do osób, które szukają innowacyjnych i wygodnych rozwiązań w zakresie wsparcia finansowego. Aby otrzymać kartę Axi Card, wystarczy złożyć wniosek i przejść pozytywnie proces weryfikacyjny w tej instytucji. Jeśli chodzi o najważniejsze parametry Axi Card, wyróżniamy następujące kwestie:

 • darmowe bankomaty na terenie całej Polski,
 • prosty proces wnioskowania,
 • maksymalny limit na karcie do 6 tys. złotych,
 • umowa zawierana jest na 12 miesięcy,
 • brak opłat za kartę, która nie jest używana.

Kto może skorzystać z karty z limitem w Axi Card?

Aby złożyć wniosek o kartę z limitem Axi Card, musisz tylko uzupełnić stosowny wniosek, a także spełnić podstawowe warunki. Najważniejsze wymogi, to:

 • aktualny dowód osobisty,
 • aktywny numer telefonu i adres e-mail,
 • dokument potwierdzający osiąganie dochodów w wysokości minimum 1200 złotych.

Co więcej, na etapie ubiegania się o kartę Axi Card, należy przejść weryfikację przy pomocy usługi Instantor, dzięki czemu firma pożyczkowa może w krótkim czasie sprawdzić dane osobowe i wydać ostateczną decyzję o przyznaniu karty z limitem do 6 tys. złotych.

Axi Card Prime a wniosek o limit na karcie – jak to zrobić?

Wnioskowanie o przyznanie limitu na karcie Axi Card nie jest skomplikowane. Wystarczy, że skorzystasz ze strony pożyczkodawcy lub aplikacji efines.pl, gdzie wygodnie uzupełnisz swoje dane osobowe, a także przejdziesz przez całą procedurę ubiegania się o kartę z limitem. Możesz złożyć wniosek o kartę Axi Card przez internet, natomiast fizyczne wydanie dokumentu odbywa się w obecności kuriera. Jeśli już masz konto w efines.pl, Twoje dane osobowe zostaną automatycznie zaciągnięte do wniosku, a ten przekazany bezpośrednio do firmy pożyczkowej.

Jak działa karta kredytowa AXI Card?

Zasada działania karty kredytowej AXI Card jest wyjątkowo prosta. Każdy pożyczkobiorca, który zdecyduje się na podpisanie umowy, może korzystać z niej na trzy sposoby:

 • płatności zbliżeniowe,
 • płatności poprzez wprowadzanie karty do standardowego terminala płatniczego,
 • realizowanie transakcji internetowych (wykorzystywanie danych karty).

Przyznana przez AXI Card karta płatnicza jest dostępna wyłącznie do ustalonego limitu. Nie trzeba go wykorzystywać w całości, a środki dostępne do wykorzystania powracają do pierwotnego stanu po uregulowaniu dotychczasowego zadłużenia. Nowością w 2023 roku jest fakt, że po akceptacji limitu kredytowego pożyczkobiorca otrzymuje do 60% wartości limitu na swoje konto bankowe. Dzięki temu nie ma konieczności oczekiwania na fizyczne otrzymanie dokumentu.

Jakie są rodzaje karty kredytowej z limitem w AXI Card?

AXI Card ma w swojej ofercie dwie odmiany kart z przyznawanym limitem do wykorzystania. Pierwsza to AXI Card Standard z limitem do 4000 złotych dla nowych oraz do 6000 złotych dla stałych klientów. Druga opcja to Axi Card Prime, gdzie dostępna kwota limitu może sięgać nawet do 11 000 złotych dla stałych klientów firmy. Co więcej, promocyjny okres korzystania z karty kredytowej AXI może wynieść do 30 dni, gdzie RRSO jest równe 0%.

Dlaczego warto zdecydować się na limit w AXI Card?

Wyróżniamy wiele powodów, dla których warto zdecydować się na uruchomienie limitu na karcie kredytowej AXI Card. Główne wyróżniki to: elastyczność, automatyczne odnowienie limitu po uregulowaniu zadłużenia, obsługa klienta dostępna 24/7, minimum formalności oraz darmowe pobieranie gotówki z bankomatów w całej Polsce.

FAQ

Jakie bazy sprawdzane są na etapie wnioskowania o kartę Axi Card?

Na etapie ubiegania się o kartę z limitem w Axi Card, musisz liczyć się z tym, że firma pożyczkowa zweryfikuje informacje w rejestrach: KBIG, KRD, ERIF, BIG, BIK.

Ile trwa proces weryfikacji wniosku i dostarczenia karty do klienta?

Procedura weryfikacji wniosku złożonego o kartę w Axi Card to najczęściej maksymalnie kilkanaście minut, natomiast czas wysłania fizycznej karty do klienta to 48 godzin od czasu zaakceptowania umowy.

Czy do pozyskania karty w Axi Card potrzebne są dokumenty dochodowe?

Decydując się na kartę w Axi Card, należy tylko przedstawić dokument, który wskaże na posiadanie dochodu na poziomie minimum 1200 złotych. To podstawowy warunek, który jest konieczny do pozyskania limitu na karcie nawet do 6 tys. złotych.

Czy kartą AXI Card można płacić Apple Pay?

Oczywiście, że tak. Karta kredytowa z limitem od AXI Card działa identycznie, jak standardowe karty płatnicze od banków. Wystarczy wykorzystać dane identyfikacyjne karty, wprowadzić je do systemu i to wszystko.

Jaki jest okres ważności karty od AXI Card?

Zgodnie z informacjami bezpośrednio od pożyczkodawcy AXI Card, okres ważności to 5 lat, licząc od daty jej wydania. Umowa pożyczki jest ważna bezterminowo, dlatego po upływie ważności karty klient dostaje zupełnie nową – bez dodatkowych kosztów.

Jak szybko mogę otrzymać przelew z AXI Card?

W ramach nowej usługi przelewu 60% limitu na konto bankowe można otrzymać środki w ciągu kilku minut od czasu zlecenia transakcji. To możliwe dzięki wykorzystaniu systemu Blue Media do realizacji szybkich przekazów pieniężnych. Aby móc skorzystać z tej opcji trzeba zweryfikować swoje konto na etapie składania wniosku przez aplikację Kontomatik lub Instantor.

Kiedy trzeba spłacić kartę kredytową AXI Card?

Wykorzystany limit na karcie AXI Card trzeba spłacić pomiędzy 1 a 5 dniem każdego miesiąca następującego po zrealizowanej transakcji. 

Reprezentatywny przykład

Przykład reprezentatywny dla produktu – kredyt konsumencki na karcie AXI CARD w ramach Promocji „30 dni bez żadnych kosztów”: Rzeczywista roczna stopa procentowa (RRSO) 0% przy założeniu: całkowita kwota wykorzystanego limitu 2 900,00 zł za pomocą transakcji bezgotówkowych pierwszego dnia miesiąca, całkowita kwota do spłaty pierwszego dnia kolejnego miesiąca: 2 900 zł, w tym: kapitał 2 900,00 zł, odsetki 0,00 zł, Prowizja za udzielenie Limitu Kredytowego 0,00 zł). Oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu: 0 zł. Spłata w terminie 30 dni od dnia aktywacji Karty lub uruchomienia Limitu w ramach usługi „Przelew z rachunku Karty”, w przypadku skorzystania z tej usługi przez Pożyczkobiorcę. Szczegóły dostępne w Regulaminie Promocji na stronie www.axi-card.pl/promocje.

 

Przykład reprezentatywny dla produktu Prime – kredyt konsumencki na karcie AXI CARD: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 167,7% całkowita kwota wykorzystanego Limitu Kredytowego 2 900,00 zł, całkowita kwota do spłaty 4 762,43 zł (kapitał 2 900,00 zł, odsetki 270,37 zł, Prowizja za udzielenie Limitu Kredytowego 1 592,06 zł), oprocentowanie stałe 19%, spłata całości zobowiązania w terminie 12 miesięcy od dnia wykorzystania Limitu Kredytowego w równych miesięcznych ratach. Warunkiem udzielenia Limitu Kredytowego jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Oferta AXI CARD Prime dedykowana jest dla osób o najwyższej zdolności kredytowej. Stan na 07.09.2023. Limitu Kredytowego na karcie płatniczej udziela Easy Payment Services OOD (Spółka z o.o.) – instytucja pieniądza elektronicznego licencjonowana przez Narodowy Bank Bułgarii, wpisana do rejestru spółek TRGOVSKI RIEGISTR pod numerem 204112059, z siedzibą w Sofii (Bułgaria) przy Jawaharlal Nehru Blvd. 28, lok. 40-46, kapitał zakładowy 14 500 000 BGN, NIP – BG204112059.

miesięcznych ratach.