efines.pl

eFines.pl
Show Sidebar

Aplikacja efines.pl Pierwsze kroki w efines.pl

Kobieta notuje siedząc przy stoleInnowacyjna aplikacja efines.pl jest wynikiem wieloletniego zaangażowania oraz pracy ogólnopolskiej sieci biur kredytowych Fines Operator Bankowy. Wiele funkcji dostępnych w jednym miejscu, rozwiązania finansowe dla osób prywatnych oraz przedsiębiorców, a także ekspresowy kontakt z ekspertami kredytowymi Fines – to podstawowe atuty aplikacji efines.pl.

Chcesz dowiedzieć się, jakie są cechy wyróżniające tę aplikację? Oto kilka z nich:

  • dostęp do wielu ofert kredytów, pożyczek (a w niedalekiej przyszłości także ubezpieczeń) w jednym miejscu,
  • możliwość załatwienia wszystkich formalności online,
  • pełne wsparcie dedykowanego eksperta kredytowego Fines,
  • intuicyjna obsługa aplikacji,
  • dostęp do eFines z przeglądarki internetowej oraz z poziomu aplikacji na smartfon lub tablet z systemem Android lub iOS.

Prosty sposób działania aplikacji, przejrzyste zasady oraz minimum formalności to funkcje, które przemawiają do coraz większej liczby konsumentów w całej Polsce. Serdecznie zachęcamy do przetestowania funkcjonalnej aplikacji efines.pl, np. w celu znalezienia jak najkorzystniejszych ofert finansowania, dopasowanych do swoich potrzeb.

Kto powinien skorzystać z aplikacji eFfnes.pl?

Innowacyjna aplikacja efines.pl jest dedykowana zarówno dla osób prywatnych, przedsiębiorców poszukujących najkorzystniejszej formy finansowania działalności, a także ekspertów kredytowych współpracujących z Fines. Dzięki intuicyjności aplikacji kontakt pomiędzy klientem a ekspertem jest wyjątkowo przystępny, co przekłada się na szybkość załatwiania formalności kredytowych.

Można śmiało powiedzieć, że nowoczesny system efines.pl został opracowany z myślą o osobach, które chcą w krótkim czasie zapoznać się z najlepszymi ofertami kredytów, pożyczek czy nawet ubezpieczeń bez potrzeby wychodzenia z domu. Zmiany, które zostały wdrożone w ramach najnowszych aktualizacji aplikacji, spowodowały, że ekspert kredytowy może dopełnić nawet 100% formalności w imieniu swojego klienta!

Wirtualna przestrzeń to swego rodzaju most pomiędzy ofertami finansowania, ekspertami kredytowymi oraz potencjalnymi klientami. To doskonała opcja dla osób pracujących jako pośrednicy kredytowi, które chcą rozszerzyć swoją działalność. Z efines.pl można dotrzeć do znacznie szerszego grona konsumentów, dzięki dostępowi do szerokiej bazy ofert pożyczek i kredytów w jednej aplikacji.

Jaką funkcję pełni ekspert kredytowy w ramach aplikacji efines.pl?

Rola eksperta kredytowego w aplikacji efines.pl jest dość prosta. Każdy, kto założy konto, może skorzystać z opcji przypisania dowolnego eksperta zgodnie ze swoją lokalizacją oraz potrzebami. Dzięki temu wyłącznie jeden specjalista zajmie się dopełnianiem formalności kredytowych w imieniu swojego klienta, a dodatkowo każda ze stron będzie mieć ze sobą nieograniczony kontakt bezpośrednio przez aplikację. Jeśli chodzi zadania eksperta kredytowego w ramach aplikacji efines.pl, wyróżniamy takie, jak:

  • porównywanie ofert wielu banków i firm pożyczkowych,
  • dopełnienie formalności kredytowych w imieniu klienta – zarówno prywatnego, jak i przedsiębiorcy,
  • wysyłka specjalnych linków do klienta, dzięki którym ekspert promuje swoje usługi oraz ułatwia kontakt klientom.

Rola eksperta finansowego nie ogranicza się już tylko do przedstawiania ofert, ale także prowadzenia całego procesu wnioskowania o finansowanie. Dzięki temu potencjalni klienci mogą liczyć na pomoc w każdym zakresie, a także realnie zwiększyć swoje szanse na otrzymanie pozytywnej decyzji odnośnie do przyznania finansowania w banku lub firmie pożyczkowej.