efines.pl

eFines.pl
Show Sidebar

Aplikacja efines.pl – jak założyć konto? Dostępne produkty

Nowoczesna, funkcjonalna oraz prosta w obsłudze aplikacja efines.pl jest dostępna na systemach Android, iOS oraz w wersji przeglądarkowej dostępnej pod adresem efines.pl. Każdy, kto zdecyduje się na zarejestrowanie nowego konta w systemie, może nie tylko ekspresowo skontaktować się z dedykowanym ekspertem kredytowym Fines, ale także poznać wiele ciekawych ofert finansowania, bez potrzeby wychodzenia z domu.

Rejestracja nowego konta w aplikacji efines.pl jest naprawdę prosta i wymaga spełnienia tylko kilku warunków, które odnoszą się po prostu do możliwości ubiegania się o kredyt lub pożyczkę. Podstawą do możliwości korzystania ze wszystkich funkcjonalności serwisu jest: pełnoletność, pełna zdolność do czynności prawnych, polskie obywatelstwo. Jeśli chodzi o procedurę rejestracji, ta ogranicza się do kilku prostych kroków:

 1. Wejdź na stronę efines.pl.
 2. Kliknij przycisk: zarejestruj się.
 3. Podaj kilka podstawowych danych takich, jak:
  1. e-mail,
  2. hasło,
  3. numer telefonu komórkowego.
 4. Potwierdź swoje dane poprzez wpisanie jednorazowego kodu który otrzymasz na swój adres e-mail oraz numer telefonu.

Po zarejestrowaniu swojego konta, możesz uzupełnić wniosek kredytowy, podając swoje dane osobowe, które zostaną automatycznie zapamiętane w systemie. Dzięki temu wnioskowanie o kolejne pożyczki lub kredyty będzie o wiele szybsze. Warto też dodać, że rejestracja w systemie jest możliwa również poprzez dedykowany link od eksperta kredytowego. Taki sposób rejestracji oznacza automatyczne przypisanie specjalisty do danego konta klienta. Dzięki temu Twoimi sprawami kredytowymi lub ubezpieczeniowymi od początku zajmie się wykwalifikowany ekspert z wieloletnim doświadczeniem.

Jakie produkty dostępne są w aplikacji efines.pl?

W ramach aplikacji efines.pl, możesz zyskać dostęp nie tylko do różnych form finansowania, ale już w niedługim czasie, także do ofert ubezpieczeń od najpopularniejszych towarzystw ubezpieczeniowych w całej Polsce. Oferty dostępne w aplikacji to najczęściej:

 • pożyczki pozabankowe online,
 • chwilówki,
 • ubezpieczenia (w najbliższej przyszłości).

Co ciekawe, kwoty finansowania w aplikacji efines.pl sięgają nawet do stu pięćdziesięciu tysięcy złotych z minimum formalności do dopełnienia i okresem spłaty do 120 miesięcy. Takie oferty są jednak skierowane tylko do osób, które spełniają podstawowe warunki przyznania kredytu lub pożyczki – szczególnie te odnoszące się do zdolności i historii kredytowej w BIK.

Wnioskowanie o kredyty i pożyczki z aplikację efines.pl – to naprawdę proste!

Aplikacja efines.pl została zaprojektowana w taki sposób aby składanie wniosków kredytowych i pożyczkowych było jak najbardziej przystępne dla klientów jak ekspertów Fines. Procedurą można zająć się w pewnym stopniu osobiście, choć znacznie popularniejszym  rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy wykwalifikowanego eksperta kredytowego, który nie tylko dobierze najlepszą formę finansowania, ale także zajmie się formalnościami.

Proces wnioskowania przez efines.pl można opisać w kilku krokach:

 1. Wybór oferty dopasowanej do swoich potrzeb – podstawowe dane to kwota zobowiązania oraz preferowany okres spłaty.
 2. Uzupełnienie swoich danych osobowych lub zalogowanie się na utworzone już konto.
 3. Podpisanie umowy po uzyskaniu pozytywnej decyzji o przyznaniu finansowania.
 4. Wypłata środków na konto bankowe lub formie czeku GIRO do zrealizowania w placówce Poczty Polskiej.

Założenie nowego konta  to niezwykle szybki i klarowny proces. Innowacyjna aplikacja efines.pl pozwoli ci załatwić wszystkie formalności 100% online z pomocą wykwalifikowanego eksperta.