efines.pl

eFines.pl

Szybko

decyzja nawet w 5 minut

Wygodnie

100% online, bez konieczności wychodzenia z domu

Bezpiecznie

wszystkie dane są szyfrowane


Pożyczaj tak,
Jak Lubisz

Jak to działa?

Wykonaj 4 proste kroki:

Wybierz kwotę pożyczki oraz liczbę rat i sprawdź dopasowane oferty

Uzupełnij dane w krótkim formularzu i wyślij wniosek

Podpisz umowę w pełni online i ciesz się gotówką nawet w 15 minut!

Załóż konto i zyskaj dostęp do wielu ofert banków i firm pożyczkowych

Dlaczego warto korzystać z efines.pl?

Korzystaj ze wsparcia dedykowanego eksperta

Masz dodatkowe pytania? Nie wiesz, jaki kredyt lub pożyczkę wybrać? Do Twojej dyspozycji oddajemy naszą sieć biur kredytowych w całej Polsce. W każdej chwili możesz skorzystać z pomocy eksperta finansowego.

Wybieraj spośród wielu ofert kredytów i pożyczek

efines.pl daje Ci możliwość skorzystania z ofert wielu banków i firm pożyczkowych w jednym miejscu. Współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami, dzięki możesz mieć pewność, że pożyczysz pieniądze w bezpieczny sposób. Wybierz ofertę, która najbardziej Ci odpowiada i złóż wniosek!

Panel Klienta – miej wszystko pod kontrolą

efines.pl stworzyliśmy w taki sposób, aby zapewnić Ci maksymalną wygodę podczas użytkowania. W Panelu Klienta bądź w aplikacji z łatwością sprawdzisz status bieżącego wniosku, zajrzysz do historii lub poprawisz swoje dane. Możesz też przypisać swojego eksperta.

Pożyczaj
szybko i wygodnie,

gdziekolwiek jesteś!

O efines.pl

Dzięki efines.pl swobodnie zawnioskujesz o dodatkowe środki w bankach lub instytucjach finansowych. Łatwość porównywania ofert oraz możliwość podpisania umowy 100% online, dają Ci pełną wygodę w procesie pożyczania pieniędzy. Połączyliśmy nasze 20-letnie doświadczenie w pośrednictwie finansowym z potrzebami nowoczesnego świata.

Pamiętaj, że z aplikacji efines.pl możesz korzystać, jak tylko chcesz – na swoim smartfonie, tablecie lub dowolnym urządzeniu z przeglądarką internetową. Załóż konto i miej dostęp do dodatkowej gotówki zawsze pod ręką!